Kezdőoldal » Fogyókúrák » Atkins diéta » Mért nem fogyok az Atkins...

Mért nem fogyok az Atkins diétával a 2. héttől? Valamit rosszul csinálok?

Figyelt kérdés

4hónapja szültem. Sajnos már nincs tejem, ezért elkezdtem a fogyókúrát.

Én már réggebben is fogyóztam ezzel a diétával és jól sikerült, most nem értem mi lehet a probléma.

A 2. hétig kb 2,6kg ment le. Ez már a 4. hét és semmi sem megy le, inkább valamikor feljön 50dkg majd lemegy, aztán feljön 40dkg és ezt tartom, majd ez lemegy. Már 4. hete 20 gr szénhidrátot eszek. Tud valaki segíteni? Talán hormonális probléma lehet? A válszokat előre is köszönöm.


2010. márc. 7. 13:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Van rajtad felesleg?Mert kevés feleslegből nagyon nehéz fogyni.
2010. márc. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, bőven van. szülés előtt 80kg voltam, most 83,5 a 165 cm-hez. De szeretnék legalább 70kg-ra lefogyni, mert nem érzem így jól magam, egészségileg sem.
2010. márc. 7. 14:35
 3/5 maundrel ***** válasza:
"az anyagcsere egyensúlyának fenntartásához minimális napi 50 gr. szénhidrát szükséges." te kevesebb mint a felét eszed. :S
2010. márc. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is atkinsezek,már 20 kilót fogytam vele december óta.Nekem is voltak stagnálások de aztán szépen beindult újra a fogyás.Azt javaslom,hogy ne vidd le 20 g-ra a szénhidrátot.Én úgy csinálom,hogy kinéztem,melyik zöldségek tartalmaznak kevés ch-t és azokat eszem hús és tejtermékek mellé,de nem méricskézek.Nekem ez vált be,mert attól,hogy nem mérem le a zöldségeket még nem kell félni,mert úgysem tud az ember kilószám megenni belőlük,pláne ha hús mellé eszed.
2010. márc. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ja és persze nagyon fontos a sport,mert én napi 40-50 percet tekerek szobabicajon.

Utolsó voltam:)

2010. márc. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!