Kezdőoldal » Fogyókúrák » Atkins diéta » Az atkins után vissza lehet...

Az atkins után vissza lehet hízni?

Figyelt kérdés
Mármint hogy úgy, hogy ha valaki 3 hónap alatt lefogy az atkins-el, utána abbahagyja, eszik szénhidrátot, ritkán édességet, akkor vissza hízik?
2010. ápr. 14. 17:15
 1/5 anonim ***** válasza:
ha betartod a szabályokat, akkor nem. olvasd el figyelmesen, miről szól a 3. szakasz. lassan emeld a szénhidrátot. amiől már hízol, annál kevesebbet kell enni.
2010. ápr. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sajnos igen, mert egy hülye diéta, hiszen sok mindent meg kell vonnod magadtól.
2010. ápr. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
persze, ha utána ugyanolyan szarul kajálsz mint előtte.
2010. ápr. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én magától az atkins-tól hízok.
2010. ápr. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem lehet sem visszahizni , sem a diéta közben hizni


Aki hizik az 100% rosszul csinál valamit és nem is csodálom, már meggyőződtem, hogy mennyi téves információra képesek az emberek....ajánlom a könyvet vagy akármilyen jó internetes oldalt, de az itteniek után ne menj ! Az én életemet teljesen megváltoztatta az Atkins, de én egy vizcsepp vagyok a sivatagban, tehát nem sokat ér a véleményem itt, de garantálom, hogy sikeres diéta, ha jól használod

2010. ápr. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!