Kezdőoldal » Fogyókúrák » Atkins diéta » Betartok mindent szabályt, de...

Betartok mindent szabályt, de mégsem csökken a súlyom. Ez normális?

Figyelt kérdés
Olvastam a könyvet, tudom, hogy csak hetente kéne méreckednem, de az első héten szépen mentek le a kilók, de utána megáll, és akár hányszor újra kezdem mindig így van. Nálatok is így van??

2016. júl. 12. 22:10
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
csak azt nem írtad le h mit csinálsz, milyen szabályokat, azaz a lényeget...
2016. júl. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Az atknis diéta bevezető szakaszában vagyok
2016. júl. 12. 22:19
 3/11 anonim ***** válasza:
20%
Ja, hát fogyást akkor ne is várjál. Fogyni megfelelő étrenddel és megfelelő mozgással, azaz életmódváltással, nem pedig mindenféle elnevezett diétával lehet.
2016. júl. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
70%

Bizonyára nem vagy kalóriadeficitben, ha nem fogysz.

Stagnálás pedig bármilyen diétában előfordulhat, ahogy a testsúly sem egyenletesen, szigorúan monoton csökken kalóriadeficitben...


Nekem nem kedves az Atkins, de azért nem szólnék be arra, aki csinálja, dehogynem lehet vele fogyni, plusz az elejét kivéve egészen értelmesen lehet táplálkozni benne, ha jól emlékszem. Vannak agyament diéták, ez azért nem az. Persze van, akinek egészségtelen és önsanyargató, de ez minden étrenddel így van, sokfélék vagyunk.


Kérdező, konkrét számok esetleg? Az első héten sok vizet vesztettél, az OK, de utána mi történt? Mert ha pl. a következő hétben nincs változás, az nem valami sok idő, az még nem nevezhető stagnálásnak. A stagnáláskor is még a bevezető szakaszban vagy?

2016. júl. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem írtad, hány kiló és milyen magas vagy. Nem lehet, hogy már nem is kellene fogynod?

Miért kell mindig újra kezdened? Miért nem csinálod folyamatosan?

Az Atkins amúgy szerintem nem rossz, régebben én is csináltam egy ideig és szépen lefogytam tőle.

2016. júl. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
38%
Futnod kell. Sajnos nincs más mód. Ha rossz ha nem rossz bizony futnod kell. Legalább napi 35 - 40 percet. Nincs mese ez az egy mód működik. És mellé inni rengeteg normál vizet. Sajnos ez megkerülhetetlen. Ha megpróbálod meglátod beindul minden. De legalább 2 naponta 35 perc futás. Ha tetszik, ha nem. Ez az egy út az igaz és ez az egy út az ami tényleg működik. Mondom ezt testnevelés edzőként. Tapasztalatból. De mindenki eldöntheti, melyik reklámnak vagy aktuális hóbortnak hisz. Én csak az eredményeknek. Sok sikert ! Elkezdeni nehéz. De utána már látva a valós eredményt, meg fogsz elégedni.
2016. júl. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
11%
Butusska kislány,persze hogy nemnormális.
2016. júl. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
14%

Tudod vannak bacik a gyomorban és ezek egy idő után (hogyha sok zsíros kaját fogyasztottál el akkor megszokják és nem lehet őket egykönnyen leszoktatni a zsírtermelésről :(


részletesebben a national geography júliusi kiadásában

2016. júl. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 zozo1024 válasza:
20%
Atkins diéta nem túl kellemes, ahogy emlékszem napi 20-50g szénhidrát, vagy valami ilyesmi van benne. Az valami borzalmas önsanyargatás szerintem. Csak diétával fogyni kín. Ajánlok valami mozgásformát, főként az intervallumos sprinteket. Azt kétnaponta csinálva nagyon jó eredményeket leht elérni. Plusz ha mellé még erősítő anaerob gyakorlatokat is csinálsz, akkor garantált a siker.
2016. júl. 31. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

8-as, kíváncsi lennék arra a cikkre.

A gyomorban alapból nincsenek bacik, ideális esetben csak a vastagbélben tartózkodnak bélbaktériumok.

A baktériumok tudtommal nem termelnek zsírt,és arról sem olvastam még sehol, hogy az elfogyasztott zsírt tudnák hasznosítani.

2016. júl. 31. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!