Kezdőoldal » Fogyókúrák » Atkins diéta » Szeretnék 1 hét alatt 3 kilót...

Szeretnék 1 hét alatt 3 kilót fogyni, tanácsok?

Figyelt kérdés
2010. máj. 6. 17:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
50%
ne legyél hülye....
2010. máj. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Nem vagyok,de nem bánom mondjatok akármien dúrva modszert nem érdekel az hogy egezséges v nem.
2010. máj. 6. 17:26
 3/19 anonim ***** válasza:
79%
reggeli:3 db puffasztott rízs vagy búza,esetleg 3 szelet szalámival,napközben fogyós tea,ebédet kis mennyiséget,5 után ne egyél,és este 1 alma,vagy 1 joghurt és menni fog,jahm és napi 40-45 perc mozgás legalább
2010. máj. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

úgy van, ahogy is a 17:35 írta.

Napi 600 kalória kaja (zöldség, gyümölcs, és esetleg zabpehely tejjel)

Napi 45p-1 óra intenzív mozgás.


de ha eddig nem zavart, hogy dagadt vagy, most minek?

Ha egy célra akarsz lefogyni, nem ajálom, mert feleslegesen terheled meg a szervezetedet, és utána dupláját hízod vissza.


Ezt már februárban el kellett volna kezdeni. Mármint a fogyást.


26.L

2010. máj. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nem vagy elkésve semmivel sem,hajrá,én csak kitartást kívánok neked és most fogytam kb 5 kilót,nem teljesen így,de meglátszik és nagyon jó érzés még 5 kiló a cél.hány kiló vagy és hány centi?mennyi a cél súly?
2010. máj. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Kosz lelket onototetek belem,161 magas vagyok es 60 kilo a celsuj 50-53 kilog.
2010. máj. 7. 18:33
 7/19 anonim ***** válasza:
73%

És 2 hét alatt meg 6-ot akarsz?

Nem fog menni.

Többet hízol vissza.

2010. máj. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem se keseredj el

Mi az, hogy februárban kellet volna elkezdeni ?

Nekem változó tempójú 'munkahelyem' van és vannak időszakok amikor egyszerűen muszáj elhagynom magam egy időre és olyankor felszaladnak a kilók. De ha ma nekifogok a testszépitő melómnak akkor május végére teljesen új ember vagyok.

Tök hülyeség ez a szöveg, hogy " korábban kellett volna elkezdeni, mostmár nem fog menni " bla bla bla - UNALMAS !

Sosem túl késő és sosem túl korai, ennyi. Minden okos ember tudja ezt

Nem kell teknőstempóban fogyni, mint egyesek, hogy " áá, most február, na akkor nyárra KICSIT formába kell hozzam magam, na változtassunk az étrenden, DE AZÉRT 1-2 kocka csoki marad és 2 szelet teljes kiörlésű kenyér margarinnal, és igaz, hogy lassabban fogok fogyni, de hatásosabban "- TÖK MARHASÁG !


Nem az a lényeg, hogy jutunk el a célra. Ha te megmászol egy hegyet és gyorsabban érsz fel, mint a haverod, de igaz, hogy jobban kifáradtál, számit valamit ? A lényeg, hogy fent vagy, kész ennyi ! Attól, hogy több erőfeszités kellett hozzá attól még nem fogsz leugrani és sőt, még volt időd is megpihenni, hiszen hamarabb feljutottál.


szóval az aki azt mondja, hogy nem lehet fogyni rövid időn belül az komplett idióta ! Minden beszólonak csak ennyit : a CÉLMENTESSÉG !


További kellemes napot mindenkinek !

2010. máj. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
80%

Saját módszer, nem vállalok érte felelősséget:

Reggel gyümölcsös-mézes műzli (finom, hmm! ;)

Napközben saláta (ha kívánsz mellé húst,akkor csirkét, ez is finom)

Este yoghurt. (főleg natúr, esetleg gyümölcsdarabokkal)


ÉS!!


Napi 40-60 perc eröltetett menetű séta/kocogás.


Én emellett napi 30-40percet súlyzóztam (ami ugye a kilókat csak felfelé viszi). Ezzel én havi 10 kilót fogytam. Mondjuk volt miből, 115kg voltam, és 3 hónapig volt időm erre a saját kúrára (utolsó hónapban már az volt a menet,hogy 24 óránként csak egyszer kajáltam,de akkor akármit - pl. 2-3 egész pizza -,de ezt én is belátom,hogy egészségtelen volt),de ennek ellenére lementem 85-re, ez egy éve volt, utána nem tudtam figyelni a kajálásra ennyire,és a mozgásra, most 87 vagyok. Szóval nem kell annak bedőlni,hogy visszajön a duplája. De szerintem nem a kaja a fontos,hanem mozgás.


23/F (ja, és 187cm, szóval most a 87-el meg vagyok elégedve,mert egy rockkoncerten sem löknek fel, mégsem vagyok a "dagi" kategória) :)


Kitartást,csak okosan ;)

2010. máj. 13. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
0%

csináltass nyelv piercinget!

nem tudsz enni ergo fogysz.

én 1 hét alatt 17 kilót fogytam...

mondjuk utánna elhagytam magam és visszaszedtem

187 magas vagyok 68-ra lefogytam 85 voltam.. mondjuk ez 3 éve volt azóta nem mozgok rendesen és most 95 vagyok

2010. máj. 13. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!