Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Szeretnék kicsit fogyni, de...

Szeretnék kicsit fogyni, de hogyan? Ötletek, tanácsok?

Figyelt kérdés

168/59

leszeretnék fogyni olyan 4 kg-t.. most, hogy itt volt a téli-szünet meg a karácsony.. elég sokat eszegettem :S

csak az a baj, hogy most meg nem érzem jól magam a bőrömben :S

hogyan tudnék gyorsan megszabadulni ettől a 4 kg-tól?


2010. jan. 3. 16:23
 1/6 anonim válasza:
sok mozgás és mindent ehetsz csak nem egy púpos tányérnyit hanem mondjuk csak a felét
2010. jan. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ne úgy egyél hogy eszed amit találsz,hanem figyeld meg hogy mibe mennyi lehet a kalória, kerüld a zsíros ételeket, és mindig mozogd le a kalóriákat. én úgy csináltam hogy amennyit kívántam, annak csak a felét fogyasztottam el, és elég sokat fogytam...
2010. jan. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat :)

második válaszoló: ezt kifogom próbálni :)

plusz mozgás :)

2010. jan. 4. 21:58
 4/6 anonim válasza:

Nekem ez vállt be: reggel 1 jó bögre gyümi trumix (narancs, mandarin, banán, ananász, alma) délben saláta, vagy ami nagyon jó az a savanyú káposzta, párolt húsival. De volt, hogy tészta is becsúszott:) Végül is az a lényeg, hogy mit mivel eszel:) estékre is ez vonatkozik:)

Inni: ávíz és mellette a gyógynövény tea egyveleg(csalán, zöldtea, mályvatea, csipkebogyó, mezeizsurló, és így télen hársfa tea) A zacsikon ugyan más van írva, de ezek a teák méregtelenítésre is nagyon jók.

A gyümi turmix lényege is abban van, hogy a citrus félék, ananász is zsírégető.

Így 1 hét alatt kb 4 kiló, torna nélkül (mert lusta vagyok).

Tornával szerintem még jobb lehet.

2010. jan. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Szia! Próbálj meg lúgos ételeket enni, mint savasat. Az "alacsony szénhidrát, magas fehérje" diéták két okból működhetnek a diéta elején.

Ugyanezek az okok vezetnek majd a borzalmas visszahízáshoz is.Egyrészt, mert a kevés szénhidrát miatt az izmok elveszítik víztartalmuk nagy részét, szinte napok alatt. Ez távozik szervezetünkből azonnali súlyveszteséget okozva.Másrészt, mert a cukor és az egyszerű szénhidrátok erősen savasítanak és ha kevesebbet eszünk belőlük, akkor kevesebb zsírra van szükség, hogy a savasságot ellensúlyozza a szervezet.Szóval kerüld a szénsavas üdítő italokat(szénsavas ásványvizet is!), a cukros ételeket. De h ha beütöd a google-ba hogy 'lugosító ételek' csomó találatot kikapsz. És válogathatsz bőven:) emellett mozogj! a neten bármit megtalálsz! s kiválaszthatod magadnak a legmegfelelőbb edzés tervet is.:) Hisz a mozgás nem csak az alakodnak tesz jót, hanem az egészségednek is;) Sok sikert;)

2010. jan. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Csak zöldséget és gyümölcsöt egyél addig amíg nem érzed úgy hogy elég. Ez bevált praktika. És minden nap menj el biciklizni a barátaiddal.
2010. júl. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!