Kezdőoldal » Fogyókúrák » Dukan diéta » Nem tudom hogy érjem el....

Nem tudom hogy érjem el. Segít valaki?

Figyelt kérdés
Szóval hogy legyen ilyen alakom: [link] (Pinterest) mostani méretek 176cm, 62.4kg mell: 81 derék: 67 csípő: 97cm. Egy hónap alatt fogytam 71-ről 62-re, úgy hogy le vittem a 1500-kcal rol napi 600-1000re és ha olyat ettem meg hánytattam magam. És ha nagyon megkivántam vlmit, meg rágtam és kiköptem. Vagy el dobtam, vagy el öntöttem a lefolyón. Minden este edzek egy 17-40p kb a célom az 55kg tavaszig, de inkább 50, és akkor onnantól jönne komolyabban az izomépítés. A kérdésem az, hogy hogy legyen olyan alakom mint neki? Kb én így nézek most ki: [link] valami tanácsot, tudtok adni?

márc. 12. 16:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A bulímiát kellene gyógyítanod. Azt viszont nagyon vedd komolyan. Ha most nincsenek is tüneteid, később újra lesznek, ha nem kezelteted. És nem az alakoddal lesz a legnagyobb baj, hanem a fogaiddal, a torkoddal és a gyomroddal. Na meg persze a pszichés állapotoddal.
márc. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%

Elérhető majdnem ez az alak (photoshop nélküli verziója), de nem jól csinálod. Egyrészt nem elég keveset enni. Rendesen kell enned tápláló ételeket, csak kevés kcal deficittel a felhasználthoz képest. Fogyj le 55-ig ha ennyire akarod, de csak lassan, ne sürgesd. Illetve heti 3-4 alkalommal csinálj súlyzós edzéseket. És egy egyél sok fehérjét.

Ezt a hánytatást meg koplalást sürgősen felejtsd el. Minimum 1600 Kcal-t egyél meg egy nap, azzal is gyorsan fogsz fogyni ha valóban rendszeresen edzel. Ettől a mostani módszeredtől csak gebe leszel, tönkre megy a hajad, bőröd, körmeid, nem lesz egy szép látvány. Nem is beszélve az egészségedről.

márc. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne így csináld. Én hasonló magassággal egy betegség miatt fogytam le 58 kg-ra és nagyon-nagyon vékony voltam. Ráadásul a zsír mellett izom is lement, és ebből később számos gondom lett, aminek mai napig nyögöm a hatásait.


Nem kell 55 kilónak lenned, 50-nek meg pláne nem. Kezdj el most súlyzós edzéseket, hogy formásodj, és egyél 1600-1700 kalóriát egy nap. A pinteresten szuper egész napos menü ötleteket találsz. Az izmaid, a hajad, a bőröd hálás lesz.

márc. 13. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Súlyos étkezési zavarban szenvedsz, szóval léynegtelen, hogy 55-52 kiló akarsz-e lenni, mert amikor elvisznek a kórházba, miután elájultál, akkor úgyis visszahizlalnak a normális BMI-dig.


Amúgy én 168 centisen vagyok 54-55 kiló. :D, te mégis hová akarsz 50-ig lemenni? Vagy meghalnál? Mert akkor jó úton haladsz.

márc. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Amúgy nem úgy nézel ki, mint a második képen a nő.

Kizárt. Voltam 61 kiló, normális alakom volt, pedig én 9 centivel alacsonyabb vagyok nálad.


Csak a testképzavarod miatt nem látod a valóságot.

márc. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
[link] - ez a lány 176 cm és 62 kiló.
márc. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a 170-hez sovány vagyok 55-tel…az nagyon kevés a te magasságodhoz,ezért egészséges módon nem tudod elérni sem fenntartani
márc. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
#6-os, nem lány, hanem travi. MTF.... male to female, csak hát a hormonkezelés meg a photoshop...
márc. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!