Kezdőoldal » Fogyókúrák » Dukan diéta » Most ez így jó?

Most ez így jó?

Figyelt kérdés
ma kezdtem el a Dukan diétát és ööö nagyon nehezen megy... valaki esetleg, milyen változás lett?:) esetleg pozitív vagy gyorsan vissza szedtétek?:)

2013. febr. 8. 19:02
 1/6 betlindis ***** válasza:
egy barátnőm csinálta a dukánt régebben, bő félé évig szigorúan betartotta, és fogyott olyan 8 kilót, akkor már csontsovány volt. aztán belefáradt, abbahagyta, először csak pár kiló jött vissza, ami kifejezetten jót tett neki, de utána visszajött fél év elteltével az egész és még több is, és egy időre olyan kövér lett, mint sose volt, ez a lefogyott állapothoz képest plusz 14 kilót jelentett kb. 160 centi magas és 30 feletti. azt mondja, már nincs ereje megint nekiállni a dukánnak, most másokkal próbálkozik több-kevesebb sikerrel.
2013. febr. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hagyd abba és garantált sikeres lépés az ésszerű fogyás felé.
2013. febr. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Huzd be a hasad, és nem kell a diéta!
2013. febr. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szerintem próbálkozz mással. Igyál sok vizet,étkezz odafigyeléssel(ugyanugy ehetsz mindent amit eddig csak figyelj a amennyiségre és hogy a nap melyik időszakában eszed az adott ételt,és igen csokit is megeheted néha napján)és kezd el sportolni.Én a futást ajánlom,olcsó,igaz hogy cibőbe és ha lány vagy sportmelltartóba belekell fektetni,de megéri mert azzal tudsz a legkönnyebben zsirt égetni és még erősiti is a szervezetedet.:)persze mindent csak fokozatosan épist fel ;)
2013. febr. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Szerintem ezt a fajta diétát felejtsd el.Én ezzel a módszerrel fogytam 8kilót 1 hónap alatt:

-Reggeli:Egy szendvics sok zöldséggel(paradicsom,paprika,stb..).

-Utána egy kis futás ez csak egy 20perces kocogás tesrmészetesen a reggeli elfogyasztása után egy olyan 30perccel.

-Ebéd:Egy tányér leves és egy kis adag főétel.

-Olyan(és ez az időpont fontos)17:30körül vacsorázz meg itt egyél ha tudsz barna kenyeret de jó a fehér is és valami rántottát vagy valami ilyesfélét.Este,6körül menj ki futni ez élénkebb legyen és min.30perces közepes tempóval való futás.Persze meglehet állni sétállni és ilyesmi.Futás után mielött hazaérsz egy olyan 100méterrel elötte csak sétálj lélegezz mélyeket orron-be szájon-ki.Ha kibírod,hogy ezután a futás után nem eszel semmit(mert reggeli ebéd vacsora közbe be lehet ám dobni pár falatot)akkor gyorsan le fogsz fogyni!(:

ui.:Eleinte kínzó lesz de ha kerülöd a konyhát,elfoglalod magad egy idő után nem fog hiányozni a késő esti nassolás.Remélem hasznos választ tudtam adni még akkoris ha kicsit hosszura sikeredett.

2013. febr. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 gungasam ***** válasza:

Ne kúraszerűen diétázz! Ha vége a koplalásnak Te is úgy jársz mint mindenki más,disznómód elhízol!

Életmód változtatással lehet tartósan és egészségesen maradva fogyni.Sok mozgás, sok rostos étel kevés tészta , krumpli,gabona,édesség ...sok folyadék.

2013. febr. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!