Kezdőoldal » Fogyókúrák » Dukan diéta » Miota nem eszek szinte semmit...

Miota nem eszek szinte semmit meg sprtolok híztam, ez hogy lehet?

Figyelt kérdés
Egyébként 49kg vagyok Előre is köszi:D
2013. márc. 7. 07:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

49 kiló? Gyerek vagy, vagy csak alultáplált?

Amúgy, ha kicsit utánaolvasnál, akkor tudhatnád, hogy a szervezeted veled ellentétben okos, és ha nem eszel napokig, akkor elkezd tartalékolni, felkészülve az ínséges időszakra, így amikor újra ételhez nyúlsz, az mind rajtad marad. Éhezéssel nem zsírt adsz le, hanem csak vizet.

2013. márc. 7. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Így van!

Nem véletlenül tanácsolják, hogy egyél napközben többször, de keveset, akkor a szervezet tudni fogja, hogy bármikor megéhezik, megkapja, ami akkor éppen szükséges neki. És nem kezd el tartalékolni, az esetleges többletet könnyedén "továbbengedi".

2013. márc. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 poiu ***** válasza:
Cm?
2013. márc. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

vagy úgy jártál, ahogy az előttem szólók is irták, hogy a koplalástól raktározni kezdett a tested.

a másik lehetőség, hogy úgy jártál mint én, hogy már több mint egy hónapja tornázom, kalóriadeficitben vagyok, igaz nem koplalok, de mégis hiztam 1-1,5 kilót ez idő alatt.

azt nem mondom, hogy zsir jött fel rám, mivel jobban nézek ki, és egy-két cm lement innen onnan. habár nekem az is gyanús, hogy ez izom rajtam...na nem tudom, lehet, hogy te izmosodsz.

az is kérdés, hogy egyáltalán milyen magas vagy? azért nem lenne rossz, ha irnál magadról egy-két dolgot.

2013. márc. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ki adta neked ezt a remek tanácsot, hogy ne egyél "szinte semmit" de eközben sportolj? Bárki volt, a rosszakaród. Sürgősen kezdj enni! Honnan veszed az energiád a sporthoz, ha nem eszel?
2013. márc. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.170cm vagyok.
2013. márc. 7. 19:28
 7/15 anonim válasza:
ez nyo*morék az biztos :D
2013. márc. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
azért vagy nehezebb mer izmosodsz
2013. márc. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
vagy ha nem akkor menj el wc-re azt s*zard ki :D
2013. márc. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Az lehet
2013. márc. 7. 20:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!