Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Van olyan aki 0,5kg ot fogy/fo...

Van olyan aki 0,5kg ot fogy/fogyott hetente? Nekem az nagyon kevésnek tűnik, szinte végeláthatatlan.

Figyelt kérdés
Én úgy állitottam be az étrendem hogy heti fél kg-ot fogyjak,de nem tudom mikor lesz már eredménye,hisz 2-3kg ingadozás akármitől lehet, igy minimum 6hetet várnom kell,és nem tudom van-e olyan akinek sikerült igy 5-10kg-ot leadnia? Néha olyan érzésem van,hogy jobban meg kellene húznom a "nadrágszijat",mert ezzel semmire nem haladok,csak időhúzás:( Irjátok le a tapasztalataitokat ezzel kapcsolatban légyszives.

2013. febr. 19. 10:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Állítólag az egészséges fogyás mértéke heti 1% a testsúlyból. Vagyis ha 70 kilós vagy, akkor 70 deka.

Szeritnem nincs ezzel gond.

2013. febr. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Január 1.-én kezdtem a fogyókúrát. A mai napig 4 kg ment le, de nem is szeretném gyorsabban. Nyár elejére éppen elérem a kívánatos súlyt.
2013. febr. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én csinálom, nem tudom szabályozni, de nem is akarom.

Ahhoz, hogy normális ütemben fogyjak sz*rul kéne ennem (csomó CH-s kaja), de én meg nem akarom tönkretenni magam vele.

Paleózom nagyjából, a súlyomon kívül javul a betegségem is, szóval lesz, ahogy lesz, eddig még nem ért baj (16,2 kg mínusz).

2013. febr. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ilyenkor arra gondolok,ha nem is megy le,de legalább kontrollálom az étkezéseimet, rendszert tanulok. Én is kb a nyár elejére érem el a kitűzött célt,hát addig még sok idő van,és nem szeretném ha felesleges lett volna minden erőfeszités.
2013. febr. 19. 11:48
 5/6 anonim ***** válasza:
Én január és augusztus között fogytam 16 kilót, ami pont ennyi volt. Szerintem nem volt túl lassú, szépen, fokozatosan mentek le a kilók, legalább nem lettem löttyedt. Lehet, most úgy látod, hogy nincs érteélme, de ha most jól tartod, nyár elejére már minusz 10 kilónál járhatsz, az azért nem rossz.
2013. febr. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nem para pont jó az a sebesség én igy fogytam 11 kg eddig
2013. febr. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!