Kezdőoldal » Fogyókúrák » Dukan diéta » A Dukan diétát próbálta...

A Dukan diétát próbálta valaki? Bevált? Mennyit lehet vele fogyni?

Figyelt kérdés
Más: 15 éves vagyok, lány, 175cm/75kg. Mennyit kellene fogynom? (én olyan 10 kilót szeretnék, az sok? leadható annyi a dukannal?)

2013. ápr. 1. 21:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Miért éppen a Dukán?

A paleo jobb és hatásosabb.

2013. ápr. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
53%
hát kipróbáltam de nálam mellékhatások léptek fel ezért most 3 fülem és 1 szemem van. DE leadtam 15 kilót :D
2013. ápr. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Először is: attól, hogy 175cm magas vagy és 75 kiló SEMENNYIT NEM KELLENE FOGYNOD. Nem kell, mert ha még nősz mondjuk 24 éves korodik bezárólag, ilyenről nem célszerű beszélni. Nem fogynod kell, hanem életmódot váltani. Ettől fogyni is fogsz természetesen csak van az egészségtelen fogyás amivel jár menő ráncos bőr is és van az egészséges verzió amiért ugyan tenni kell, de azon lányok fenekén lehet majd 30 évesen is diót törni akik a másodikat választották.


Függetlenül attól, hogy endomorf alkatod van-e vagy sem, semmiképpen sem javaslok diétát 15 éves korodban. Ezzel azt fogod elérni, hogy nem nőnek ki a melleid (elnézést ezért, de így van). A diéták helyett bármelyik háziorvos képes felírni neked egy recept hátoldalára egy étrendet, illetve elküld egy dietetikushoz. Mindkettő tanult szakember, akik el tudják mondani miért károsak a diéták, és hogyan célszerű táplálkozni.


A harmadik lépés természetesen a rendszeres testmozgás. Sport, olyan amit szeretsz.


Hajrá. :)

2013. ápr. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!