Kezdőoldal » Fogyókúrák » Dukan diéta » Mióta nem eszek anyit és...

Mióta nem eszek anyit és fogyózok, energia hiányban szendvedek. Egésznap gyengének érzem magam fáradtnak folyton szédülök meg aludnék. De ha eszem meg van erőm de hízok. Ez most miért van hogy nincs energiám gyengének érzem magam, ez betegség?

Figyelt kérdés
mi,ez,

2014. márc. 21. 17:02
 1/4 anonim ***** válasza:
30%
Rossz az étrended. Mindenféle vitamin és ásványianyag plussz nyomelem hiányod van. Paleo étrend kombinálva fegyencedzéssel plusz tiszta szűrt víz, 8 óra alvás, multivitamin.
2014. márc. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%

Mert nem eszel eleget. Na most a fogyózásnak nem az a lényege hogy megvond magadtól a kaját mert persze hogy fáradtabb vagy mivel a szervezeted nem jut energiához. Ha fogyni akarsz változatos étrend kell javarészt fehérjék, de nem szabad semmit sem megvonnod teljesen, és ugye mozognod kell. Ahhoz hogy keveset eszel nem kapsz elég tápanyagot fogyni fogysz de ha picit elengeded magad a szervezeted rögtön raktározni fog és persze hogy megáll a fogyás és hízni fogsz.

A nassolásokat kell elhagynod. És mozognod helyette. Illetve rostos kajákat enned hogy gyorsabb legyen az anyagcseréd ezeket megdobhatod szűzteával vagy annak kapszulás formájával, de ez önmagában nem fogyasztó szer, hanem egy kis sebességváltó mivel természetes alapanyagokat tartalmaz és rásegítő hatása van de ettől konkrétan az életbe nem fogysz le csak elősegíted.

2014. márc. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 gungasam ***** válasza:

Amikor valaki fogyózik, talán azt teszi, hogy elkezd kevesebbet enni vagy másfélét enni. De meddig? Egy hónapig? 36 hónapig? Kúraszerű éhezés nem segít...Örökké pedig senki nem bírja a koplalást. Ahogy az előttem hozzászóló írta, teljes életmód váltás kell (kellene).Energia dús, vitamin dús kaják, és kevesebb gyorsan felszívódó típusú szénhidrát.Az orvossal is meg kellene beszélni a szédülős fejezetet...A szédülés csak kifejezett éhezésnél léphet fel. Talán elfeledkezel arról, hogy rengeteget kell innod. A bevitt táplálék akkor érvényesülhet optimálisan ha van elegendő folyadék.

A vér besűrűsödhet szomjazáskor, nehezen kering, leesik a vérnyomás, szédülés, rosszullét, gyengeség, hányinger sőt akár eszméletvesztés is felléphet.

Vannak olyan emberek, állapotok amikor az egyén nem érez elegendő erősségű szomjat de ugyanakkor kiszárad a teste.

Ezért kell tudatosan inni, minden alkalommal: felébredéskor, étkezés után, jelentősebb testmozgás után,

kimelegedéskor.

2014. ápr. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nem betegség, természetes, hogy legyengül a szervezet az élelem megvonásától. Viszont ez a legrosszabb hízókúra, amit csinálsz. Hidd el tapasztalatból mondom. Gyerekkoromba még ment az a trükk, ha nem eszem lemegy két három kg naponta, fú de tuti :D :D Míg egy nap arra eszméltem, hogy egy bálává híztam fel a sok nem evés miatt, mert amikor minden tök jó volt, bármit ettem zsírrá raktározta a szervezetem, hogy az ínséget majd bírja... 34 éves koromra elért a cukorbetegség is, amit a nem evés, majd evés miatti őrült inzulinugrándozás okozott, májra lerakódott zsír..., és most nem akarom felsorolni mennyit ártottam a szervezetemnek ezzel a nem evéssel. A cukorbetegség hozta a megváltást az életemben, bármilyen hihetetlen totál lefogytam. Elkezdtem normálisan enni, ami napi 6 étkezést jelent, és ha hiszed ha nem egy idő után olvadt le rólam a zsír, pedig nem mozgok annyit amennyit kellene, szóval, ha még mozognék is többet, akkor még több menne le. Persze a legfontosabb nagyon nem mindegy, hogy mit eszik az ember!!!! Én pl semmilyen gabonát és finomított szénhidrátot nem viszek a szervezetembe.
2014. máj. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!