Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit tudok így leadni?

Mennyit tudok így leadni?

Figyelt kérdés
Nagyon fontos lenne ,2 hetem van drasztikusan lefogyni...Ha nem eszek két hétig ,mi lesz következménye? Ha az ájulás kerülget eszek egy kis zöldséget vagy sajtot ,de amugy nem nagyon ennék!Ezzel letudok fogyni? Hánytatni nem akarom magam ,a kioktató válaszoktól kíméljetek kérlek!?

2014. ápr. 25. 22:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Valszeg az lesz a következménye hogy a valahanyadik eltökélt nap után akkora falásroham tör rád hogy feleszed a hűtőt műanyagostól kb.

Ha valahogy mégse történne ez meg, akkor valszeg rosszul leszel. Az anyagcseréd vészüzemmódba kapcsol és belassul, szorulásod lesz, esélyes hogy szédülni fogsz, koncentrációkészséged nulla körülire esik, mozogni is nehezedre fog esni. Különféle hiánybetegségek tünetei fellépnek majd, gyötrő farkaséhséggel számolj, ahogy a szervezeted kétségbeesve küzd az éhhalál ellen.

Hogy mennyit fogsz így, az attól függ mennyi a túlsúlyod, lehet így 5, 10, 15 kiló is. Ennek nagyrésze vízveszteség lesz és a salakanyagok kiürülése, illetve izomvesztés, zsírból csak minimális fogy le ehhez, ezért elzsírosodsz, de a mérleg kevesebbet mutat majd.


Nem kioktatásként írom, felőlem csináld, ha jól esik.

Mi lesz két hét múlva, hogy ennyire sürgős és eddig nem volt az?

2014. ápr. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
eddig is akartam ,de most jött el az a pont ahol hánynom kell magamtól és komolyan nem érzem jól magam a testemben...2 hét múlva lesz egyben legjobb barátom és a szerelmem (ezt ő csak sejti) szülinapja...Ismerem a társaságom lesz ott pia meg midnen és félek arra kerül a sor hogy történjen valami ,és nem akarom hogy az önundorom ezt gátolja :)
2014. ápr. 25. 22:35
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha két hétig sanyargatod magad nem valószínű, hogy bulizni jót tudsz majd, betegen nehéz ám partiarcnak lenni, plusz a tested nem lesz így szebb, mivel nem a zsírod megy le, tónustalanná válsz, és alig fogsz állni a lábadon. Az önundort nem egy drasztikus két hetes koplalókúra fogja megoldani, a fejedben van a baj, plusz mivel nagyon-nagyon esélyes, hogy fékezhetetlen falásroham jön rád (ez biológia, a szervezeted nem tudja hogy te jóléti társadalomban élsz, azt hiszi majd, hogy éhínség van), az önbizalmadnak pont hogy garantált nagy plusz pofon lesz majd egy raklapnyi elfogyasztott péksüti után sírdogálni. De ez már kioktatásnak számít gondolom, elnézést, csak szerintem ezt gondold át még egyszer.
2014. ápr. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
és a hánytatás? azzal sokat tudok fogyni? tudom ,hogy ez nagyon gáz ,de ez már nagyon komoly... :O Ha szedek bogyót ,milyet szedjek...Cigizem, és így kevesebbet eszem elvileg O.o
2014. ápr. 25. 22:48
 5/11 anonim ***** válasza:

A hánytatás detto ugyanaz, mivel nem szívódik fel semmi tápanyag, mint a koplalás, csak a nyelőcsöved és a fogzománcod is tönkrevágod még mellé.


A dohányzástól nem fogsz le egy grammot se (a leszokás utáni hízás nem azért van, mert a nikotin fogyasztana hanem mert zabálással kompenzálják sokan).


Bogyóktól nem fogysz le, éhségérzetet elnyomó szerek vannak, de nem forgalmazzák nálunk és az internetről rendelős cuccok nagyrésze hamisítvány (hatástalan vagy még árt is amellé hogy hatástalan), plusz idő mire megrendeled. Egyéb opció amfetamin, metamfetamin, kokain, ha már ennyire nem érdekel az egészséged, ezek csökkentik az éhségérzetet és felpörgetnek (és persze illegálisak).


Most komolyan, értem én, hogy szerelem, meg lelki gebasz, meg öngyűlölet, de szíved szottya szerintem garantált, hogy nem egy beteg (és idegbeteg, ez is mellé jön a koplaláshoz) roncsról álmodozik. Nem írtad mekkora darab vagy, de a fickók nem szeretik az anorexiás testalkatot, mivel egészségtelen hatást kelt, arra meg kicsi az esély, hogy a kiszemelted koncentrációs táborok túlélőink fotóira recskázik. Továbbá a fickók többsége nem akad fenn egy kis plusz zsíron se. Ha meg tényleg nagyon kövér vagy, két hét alatt nem lesz csoda, ha végighányod, akkor se.


Szerintem simán egyél egészségesen, nem koplalva, cukrot, kenyeret mellőzve, sok hús és zöldség, a bulin meg iszogassál, az alkohol oldja a gátlásokat, ha ennyire görcsös vagy, a szalonspicc jobb megoldás.

2014. ápr. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
ooo nem vagyok én görcsös :D 51kg vagyok sima 164cm-hez...az elég sok :(
2014. ápr. 25. 23:18
 7/11 anonim ***** válasza:

Te jó ég... komoly gondok vannak nálad.

Teljesen jó 51 kiló a 164 centihez, még lehetnél nyugodtan több is. Nagyobb fogyás esetén kórosan soványnak minősülnél. Ha kövérnek látod magad, arra két lehetőség van:


- testképzavarod van és/vagy nagyon bizarr elképzelésed arról mi számít jó alaknak

- magas a testzsírszázalékod


Előbbi esetben a lelked kell helyretenni, nem a tested, utóbbi esetben helyes étkezéssel és sporttal tudsz feszesebb lenni - nem, nem két hét alatt.

A koplalás/hánytatás és társaik mint írtam, nem a zsírt pucolják le, hanem az izmot, így pont hogy löttyedtebb leszel (csont és zsír), aztán persze akkor se tetszel majd magadnak, és így lehet szépen belezuhanni egy jó kis anorexiába/bulimiába.


Az ember úgy van összerakva, hogy bőség esetén zsírt tartalékol, és éhínség esetén meg a zsírhoz nyúl utoljára. Ez ősemberként nagyon hasznos volt, a fogyasztói társadalomban baromira nem az, de a biológiánk nem követi a társadalmi változásokat. Evvan.


Tessék elfogadni magad, vagy sporttal, egészségesebb étkezéssel javítani a testeden, de szerintem a fejedben van a baj.

Így ismeretlenül is megsaccolom, hogy a szívszerelmednek egy másodpercre sem villant át az agyán, hogy fogynod kéne.

2014. ápr. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

2 hét alatt kb. semennyit se lehet fogyni te hülyegyerek.


Sz3t fogod bszni a tested.


Retardált.

2014. ápr. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ku.va jó...Olvasd végig...Nem kérek kioktatást! Nem ismersz nincsen jogod kioktatni
2014. ápr. 26. 13:42
 10/11 BigBerry13 válasza:
Sok folyadék, pl káposzaleves. Kevés kcal mégis laktató.
2014. máj. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!