Kezdőoldal » Fogyókúrák » Dukan diéta » Van itt olyan, aki dukán...

Van itt olyan, aki dukán diétávl fogyott le?

Figyelt kérdés

Érdekelne néhány dolog. Hány kilót fogytatok le, mennyire bírta a szervezetetek? Mennyi ideig tartott a diétátok? hogy bírtátok a 3. - hosszú szakaszt?

esetleg voltak-e valamilyen egészségügyi szövődményei a diétázásnak?

Kérlek, ha csak szidni akarod a diétát, úgy, hogy nem próbáltad, ne írj, mert engem valós tapasztalatok érdekelnek



2017. júl. 27. 19:40
 1/4 anonim válasza:

Szia!

Én 3 hónapig csináltam, és a 3. hónapban mixeltem Norbi UpDate kajákkal.

Mellette heti 3X kondiztam, így 7 kg ment le, és izmosodtam is.

2017. szept. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
59%
Szia😊en mar -25kg minuszban vagyok,meg csinalom,bar en kicsit lazabbra vettem a szabalyokat😉most mar eszegetek mindenfelet de igy is olvadnak a kilok.februarban kezdtem,aprilisban mar-15kg,talan a gyors sikerelmeny miatt konnyebb ez a dieta.elso heten vizet veszt az ember sokat,de kit erdekel ha a merleg kevesebbet mutat😂rengeteg jo receptet kikiserleteztem mar,s van hogy minden nap sutit eszem,persze dukan recept alapjan.facebookon van csoport rengeteg otlet,recept,siker 😉 nekem pl sokat segitett az etrend mivel epe problemaim voltak,s mara mar total el is feledtem mi az😂en azt javaslom probald ki ,kezd el s utkozben majd kitapasztalod mi a jo neked😊en 2hetente beiktattam bunozos napot,amikor reggeltol estig azt ettem amit megkivantam,(nutella,mekis hambi)es igy is tokeletesen mukodott a fogyas.A cukor es a kenyer kiiktatasa szerintem a legfontosabb 😉sok sikert😃
2017. szept. 17. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, végül én is elkezdtem, 6 hét alatt 8 kg jött le :)
2017. szept. 18. 16:32
 4/4 anonim ***** válasza:
Én augusztus 21-én kezdtem,58 kilóval. Most szeptember 3-dika van, és 53 kg vagyok. Nekem eddig ez a diéta vált be a legjobban.
2019. szept. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!