Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Lehet gyomorballonom úgy,...

Lehet gyomorballonom úgy, hogy nem vagyok túlsúlyos, de 15 kilót szeretnék fogyni?

Figyelt kérdés

1 kiló választ el a túlsúlytól.


60 kg 156 cm lány


2019. nov. 17. 23:25
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Aki a kepen látható lanyt kovernek vagy töltött galambnak titulalja az us erosen testkep zavarral kuzd csak éppen masokat lat kovernek..szanalmas
2019. nov. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
saját magadat cáfolod meg. a képen egy átlags alak látható
2019. nov. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Kérlek ne támadjatok már egymásnak!

Válasz a kérdésre:

Én semmiképpen sem javaslom, hogy ilyen súllyal gyomorballonod legyen.

Inkább sportolj valamit, nem vagy elhízva, csak egy pici felesleged van (ha nagyon izmos vagy akkor lehet hogy nincs), a lényeg hogy ne koplalj, de egyél kevesebbet, mint amennyit felhasználsz.

Segít a kalóriabázis, és hasonló oldalak.

2019. nov. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Nem vagyok testkép zavaros, irtam hogy nem vagyok túlsúlyos, de igaza van a 6-osnak tényleg töltött galambocska vagyok. Nem szép látvány a kinézetem, minden a hasamra gyűlik a betegség miatt, és nem csak esztétikai szempontból kell fogynom, hanem a betegségem miatt is, ezt már orvossal is megbeszéltük.
2019. nov. 18. 17:36
 15/18 A kérdező kommentje:
egyszerűen csak olyan csinos szeretnék lenni mint régen voltam.
2019. nov. 18. 17:41
 16/18 nemaRendőrség ***** válasza:
0%
Az hogy endomorf vagy nem betegség
2019. nov. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 nemaRendőrség ***** válasza:
0%
Oink oink, menjél edzeni
2019. nov. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
0%

Nincs olyan betegség ami mellett nem lehet lefogyni. Kezdj el súlyzós edzéseket csinálni.

Egyébként a ballot csak nagyon túlsúlyosoknak csinálják meg és sok mellékhatása lehet. Sokaknak okoz gyomorfekélyt.

2019. dec. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!