Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Esetleg a leírás alapján meg...

Esetleg a leírás alapján meg tudná valaki írni, hogy mi a tabletta neve, és hol lehet beszerezni? Pici, kör formàjú fehér tabletta, az egyik oldalán egy G betűvel

Figyelt kérdés
Én egy ismerősömtől kaptam fogyókúrás tablettákat, és szedtem is, nagyon hatékonyan csökkentette az étvágyamat. Pici, kör formàjú fehér tabletta, az egyik oldalán egy G betűvel

2020. jan. 2. 15:33
 1/6 anonim ***** válasza:
76%

Öszintén szólva épeszü ember nem szed be olyan gyóygszert, amit egyrészt egy "ismeröstöl" kapott, másrészt meg nem tudja, mi az!

Az ilyenbe ugyanis akár bele is lehet halni, de egészségkárosodás nagyon gyakori!

2020. jan. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Idézet egy orvosi cikkböl:

" A legtöbb "fogyasztó" tabletta (többek közt egy G betüvel kezdödö is - ez az én megjegyzésem) efedrin-amfetamin származék, melyeknek azonban két komoly mellékhatásuk van. Izgatják a központi idegrendszert (sokan, akik ezt használták, idegosztályi kezelésre kerültek), és az esetek egy részében a drogokhoz hasonló hozzászokást, függőséget okoztak."

A cikk további részében leírják, hogy ezek betiltott szerek, mert sok mellékhatása van, ezért tilos forgalmazni!

2020. jan. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha az ismerősödtől kaptad, miért nem tőle kérdezed meg?

Talán nem azért, mert neki sincs róla fingja sem, hogy mi a neve, mert valahonnan az internetről rendelte?!

2020. jan. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nyilván valami legális cucc volt, igen... :D
2020. jan. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha mázlid volt, akkor Gina partidrog, szerezz mán nekem is.
2020. jan. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Slibutramine (genesis slibutramine)
2020. jan. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!