Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Pajzsmirigy + Slim -hez...

Pajzsmirigy + Slim -hez hasonló hatású, de olcsóbb jódmentes kapszula?

Figyelt kérdés

Fél éve szedem, 3 kilóval lettem kevesebb már az első pár hét után és a derekamról, hasamról is lement a felesleg. Azóta is tartom a súlyomat heti 1-2 intenzív testmozgás, minden nap 1 óra séta, normális étkezés mellett, nem diétázom.


Szóval eddig ez tényleg bevált, és nem vízhajtó meg kamu dolog.


Sajnos most áprilisban majdnem egy ezressel drágult. Az eddigi ára sem volt olcsó, de még lélektani határ volt. De a mostani áráért nem tudom megvenni minden hónapban.


TSH-mmal és pajzsmirigy UH-val minden oké. ATPO értékem minimálisan eltér (5-10-zel) a referenciától. Gyógyszert nem kell szednem. Nincs semmi hormonális bajom. De egy 5 kiló felment rám az elmúlt 2-3 évben ugyanolyan életvitel mellett.


Hasonló hatású, de megfizethetőbb árú, pénztárca barát készítményt keresek.


Kérem rosszindulatú, megkeseredett okoskodók ne kommenteljenek! Köszi!


34/N



2020. ápr. 20. 17:58
 1/6 anonim ***** válasza:
28%

Nézz körbe neten, más gyógyszertárakban.

Pl nálam most google első találata Benu volt, ott most egy ezressel olcsóbb, mint a listaára, 4ezerért (bàr nem írtad, te mennyiért veszed).

De vannak ilyenek is:

[link]


Turkálj egy kicsit az internet bugyraiban, tuti találsz olyan árat, ami neked megfelel. :)

2020. ápr. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
15%
Van jódos szelénes víz kb 400 ft másfél liter. Nekem használt. Bár most elfogyott próbáld ki.
2020. ápr. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%
Inkább próbáld természetes formában pótolni a szelént. Csirkemáj, búzacsíra, natúr zab, tojás, barna rizs. Ezek mind kitűnő források.
2020. máj. 5. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

ápr. 20. 19:18 értelmező olvasás és matek nuku?


Ha a jelenlegi ára 4000 Ft és előtte 1000 Ft-tal olcsóbb volt, akkor magától értetődően, ahogy írtam 3000 FT-ot még kiadtam érte, de 4000 Ft-t már nem fogok.


a te kedvért : mivel mindenhol megnéztem és mindenhol drágult és az ára mindenhol ennyi, ezért ahogy a kérdés sem volt, hogy " googleba bele tudja valaki írni a pajzsmirigy + slimet" ? hanem, hogy "Pajzsmirigy + Slim -hez HASONLÓ hatású, de OLCSÓBB" ez azt jelenti, hogy nem ezt keresem, hanem hasonló hatásút, de olcsóbb árban. :)


Szerintem úgy általános iskolai tananyagok körül turkálj újra. :)

2020. júl. 5. 12:18
 5/6 A kérdező kommentje:

ápr. 21. 19:28


köszi, de ahogy írtam jódmenteset keresek.

2020. júl. 5. 12:18
 6/6 anonim ***** válasza:
56%

Csak meg kéne nézni, mi van benne, s keresni más gyártótól, nem olyan nehéz:

[link]

2020. júl. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!