Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Kinek milyen fogyasztó tablett...

Kinek milyen fogyasztó tabletta vált be? Illetve mennyit fogyot, milyen idő intervallumon belül?

Figyelt kérdés

2020. jún. 1. 17:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
32%

Adipex 20 nap, 10-en kiló.


Vagyus két levéllel szedtem be.

2020. jún. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
És utána nem híztál vissza?
2020. jún. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha nem figyelsz oda, minden után vissza hízol, még a kalóriaszámolás után is. Én is adipexszel fogytam, és nem híztam sokat vissza, kb 10 kiló ment le 3 hét alatt. De az a régi adipex, az új már egyáltalán nem használ.
2020. jún. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Esetleg valakinek a wild mango-ról van véleménye?
2020. jún. 1. 19:09
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmit ne szedj. Nem egészséges. Ne egyél annyit és mozogj. Annál jobb nincs, és ha jol csinálod nem jön vissza. Láttam már par balul elsült fogyibogyós dolgot..
2020. jún. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

De igen.


Aztán jött a TD 3 doboz 16 kiló

2020. jún. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mi az a TD?
2020. jún. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

T@rb.. diete


Remélem így érted. Törölni szokták a teljes nevét.

2020. jún. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát figyi. Ha hatásosat szeretnél, mindenképp figyelj rá, hogy valami ütős cucc legyen, tehát illegális (ugyanis az adiplex ezért nem kapható már: majdnem az egész EU-ban tilos). Azok tuti jól fogyasztanak, bár lehet beledöglesz, mert kihajtja a szívedet. Ugyanis többek között ezért is lett betiltva. Sokan kerültek kórházba miatta, és nem mindenki jött ki. Viszont minden más kb pénzkidobás. Egyébként ismerős kétszer is lefogyott vele, aztán mind a kétszer visszahízott, és párszor majdnem kórházba is került. Most pedig végre normálisan fogyott le, edzés + diéta kombóval. 35 éves korára végülis megjött az esze.

Sose fogom megérteni, hogy miért nem hajlandóak az emberek áldozatot hozni a céljaikért. Akarsz valamit: tegyél érte! És ne csodabogyóktól várj megoldást. Lefogyhatsz mindenféle csodaszerrel, meg zsírleszívással is, de attól még nem lesz szép tested.

2020. jún. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

En írtam az adit.

Teljesen igazad van, de nem ez volt a kérdés.


De,az adi, nincs betiltva, hanem csak nincs törzskönyvezett nálunk.

Persze akkor sem ajánlom, és sem.


A legjobb az időszakos böjt.

Ami egészséges is.

2020. jún. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!