Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Beváltak a fogyitabletták...

Beváltak a fogyitabletták valakinek?

Figyelt kérdés
Melyik a legjobb?

2020. júl. 14. 17:21
 1/4 anonim ***** válasza:
93%
Elfogytak a kövér emberek? Na látod!
2020. júl. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én 2 hónapig szedtem a Biotechtől Fat-x-et meg CLA-t, most meg HCA-t és CLA-t, de olyan nagy változást nem veszek észre. Egy hónapig nem számoltam a kalóriákat, most már számolom (1300 kcal+napi sport), nyilván nem tudom, hogy ha ezeket nem szedném, akkor hogy alakultak volna a dolgok. Az viszont biztos, hogy a Fat-x rosttartalma miatt hamarabb jól laktam, kevesebb kaja is elég volt.

Fogyok szépen, de nem hiszem, hogy ezek sokat segítenének benne.

Ha elfogynak, többet nem veszek.

2020. júl. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én hashajtós tablettát szedtem kb 1 hétig, de nem javaslom. Este bevettem, reggel munkába indulásig a wcn trónoltam. A 30 perces buszút közepén már ismét éreztem hogy csikar a hasam. A munkahelyen az első dolgom a wc meglátogatása volt. Baleset nem ért, de volt hogy a biztonság kedvéért betettem egy betétet, hogy tiszta legyen a fehérneműm. Ha lecsengett a hasmars, utána egész nap puttoltam, és feszített a hasan a gázoktól. Munkahelyen ez ismet kellemetlen dolog. Ha mégis ezt a fajtát próbálnád ki, maradj otthon, fogyassz nagyon sok vizet, készülj fel, hogy kihajt belőled mindent. Na meg a görcsök néha rosszabbak mint a menstruációs görcsök.
2020. júl. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Na akkor ez nekem lett kitalálva. Súlyos vissza térő szorulásom volt, majdnem bél csavarodást kaptam, ha ez tényleg ilyen erős az jó lesz nekem, én bírni fogom. Kössz az ötletet 3-mas.
2020. júl. 20. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!