Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Melyik az a fogyasztószer ami...

Melyik az a fogyasztószer ami garantáltam beválik?

Figyelt kérdés
Sok mindent kipróbáltam de semmi nem használt igazán, most egyfolytába almaecetet iszok de semmi haszna ennek sem...szeretném ha mondanátok olyan gyógyszert ami igazán beválik! a 90 napos diéta mellett szedném hozzá ha van ilyen!
2008. dec. 4. 21:07
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Ananaszkapszula,teltsegerzetet ad es zoldteat ajanlok,naoi harom alkalommal.
2008. dec. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
Én a sima ecetet ajánlom kis citromlével a reggeli mellé. Este mehet kis szódabikarbónás durumlisztes puffasztott kölesgolyó, valamint bazsalikomgyökér!
2008. dec. 5. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
57%
Mozgás és RENDES (nem öngyilkoló) étkezés.
2008. dec. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

mit jelent az a "rendes" mozgás? mert én álltalába nagyon hamar rá unok a tornára futásra stb..probáltam má dvd-re is meg kondigépeink is vannak de nagyon hamar ráunok mindenre:S azért akarok vmi fogyasztószert és majd elkezdem ezt a diétát!


amúgy köszönöm a kommentjeiteket:):)



Ananaszkapszula az mennyi idő után hat?

zoldteat filterest vagy olyat amit ki kell főzni?

és mi a

durumlisztes puffasztott kölesgolyó, valamint bazsalikomgyökér!

2008. dec. 7. 18:25
 5/7 anonim válasza:

Vannak ilyen emberek, (én magam is), akit nem köt le az egyszerű edzés. Futás, kondizás, ilyesmi. Vagy megunják, vagy egyszerűen nincs elég akaraterejük csinálni. Azt ajánlom válassz olyan sportot, aminek van tétje, versenyek és érdekel, megmozgat.

Saját példám alapján ajánlom a falmászást :D

2009. dec. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kényszermunka egy lágerben. Garantáltan be fog válni.
2010. jan. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én is fogyóztam, de minden izé nélkül! Su-ba járok, d.e. megittam fél liter zöld teát ízesítés nélkül (kicsit mocsár szagú, de meg lehet szokni)aztán este tornáztam,a gyakorlatsort magam raktam össze, és így is lett eredménye! (semmi diéta+gyógyszer) De szerintem a teát te is kipróbálhatod
2010. febr. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!