Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Milyen a mályvatea? Ittátok már?

Milyen a mályvatea? Ittátok már?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm ezt issza este,éjjel a wcn ül,és állítólag 1hónap alatt 5kg lemegy.nekem pont annyi kéne.de nem tudom mennyire egészséges ez.
2008. dec. 5. 20:00
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
hát a teának elég SZÖNYŰŰŰ íze van :D nekem akkor kellett innom amikor beteg voltam, de hála Istennek már nem kell... hát ebből nemtom mi igaz hogy így lemenne 5 kg ??? talán
2008. dec. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
92%

Szia!


Igen én már ittam, de nem azért mert voltak felesleges kilóim, hanem mert a hasamról szerettem volna leadni. Végülis sikerült is.

A "kúra" 20 napból áll, és csak 10 nap pihenő után lehet ismét folytatni, ha szükséges, de azt már nem próbáltam. Egésznap bármit lehet enni, inni. Vacsora után idd a teát,langyosan (hidegen nagyon rongy íze van, ráadásul nekem akkor úgy nem is használt) mert éjszaka amikor el vagy lazulva dolgozik a tea. Reggeli kis mozgás, pl. kávé főzés, öltözés, reggeli készítés, stb. után WC. De nem egésznap, az hülyeség. Nekem mindig reggel kellett mennem, így keltem hamarabb egy fél órával.

Az íze az tényleg rossz, de a végére már hozzászoksz.

2008. dec. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat,szerintem kipróbálom!
2008. dec. 7. 10:13
 4/4 anonim válasza:

Sziasztok!


Nekem csak jó tapasztalataim vannak a mályvateáról, pontosabban a kapszuláról...

Este (20:00 22:00) szoktam bevenni 1db tablettát, ez reggel 9-10körül hozza meg a hatását...nincs hascsikarás semmi...normálisan napi 2-3szor tudok menni a wc re! Nincs teltségérzeme sem puffadás! Nagyon jó a közérzetem!

Ami a legfontosabb, nagyon jó tisztító! 1éven keresztül szenvedtem pattanáos bőrrel, az arcom a hátam a dekoltázsam a vállam! Orvosról orvosra jártam.... semmi nem hatott! 25évesen nem kellett volna ezeknek kijönnie....holott 15-20évesen egy db pattanásom nem volt..

és a mályvatea használata után kb 1 másfél héttel elkezdett tisztulni a bőröm!!! Mára teljesen letisztult!

Én csak ajánlom! Jaaa és 5kg tól sikerült megszabadulnom!

Nagyon jól érzem magam tőle! Nekem bevált!!!

2010. dec. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!