Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Segített már valakinek lefogyn...

Segített már valakinek lefogyni az almaecet kapszula vagy csepp? Ha igen, akkor melyik?

Figyelt kérdés
Segített már valakinek lefogyni az almaecet kapszula vagy csepp? Ha igen, akkor melyik?
2010. aug. 28. 16:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Almaecet nem jön be :)
2010. aug. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem , mégpedig azért mert az csak max arra jó hogy kicsit elősegítse az emésztést. tehát diéta és sport nélkül ez semmit nem ér. hidd el.
2010. aug. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
almaecet max arra jó, hogy hányingered legyen tőle, és a következő 5 percben ne bírj enni :D
2010. aug. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szedtem is,ittam is nagyon sokat. Semmi változás nem állt be nálam :-(( KB-15-kg túlsúly van rajtam különbem.
2010. szept. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
az alma ecetet probaltam de semmi eredmenye nem volt.egy ismerosom pedig 16kg fogyott tole es tonkre tette a gyomrat annyit itta,most ra sem szabad nezzen es hizott 22kg.
2010. szept. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!