Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Mivel helyettesithetem ezt?

Mivel helyettesithetem ezt?

Figyelt kérdés

Kasza Tibinek es Darai Andinak a challenge termeket mivel helyettesithetem? A 7 napos mintaetrendet szeretnem kovetni viszont nem hiszek az ilyen szerekben es nem is szeretnek 8500 Ft-ot elkolteni ra viszont minden vacsorahoz ezt irja, mas lehetoseg nelkul. Neztem az osszetevoit de sehogy se tudtam belole ertelmes dolgot kihozni.

Nagyon megkoszonnem a segitsegetek


2021. aug. 11. 18:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Legokosabb, ha teljesen kihagyod, az ilyen csodaszerek eleve nem érnek semmit, amitöl fogysz, az a megfelelö étrend.
2021. aug. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, epp ezt szeretnem elkerulni, hogy szereket hasznaljak. Bocsanat, pontositom a kerdest, milyen etellel helyettesithetem?😃
2021. aug. 11. 20:49
 3/3 anonim ***** válasza:

A vacsora drink (most megnéztem) 108 kcal. 0,9 zsír, 3,9 g ch és 22 g fehérje.

Összesen nincs az egész adag "kaja" 25 gramm + víz.


Ennyire alacsony kalóriás étkezést, ami vacsorára megfelelő, nem hiszem, hogy össze lehetne rakni.


Az étrendet nem ismerem, de ha megnézed, hogy oszlanak el az étkezéseken belül a makrók, akkor át lehet tervezni úgy, hogy vacsorára is maradjon egy normál étkezésnyi adag és akkor rendben van.

2021. aug. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!