Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » A háziorvos írhat-e ki valamil...

A háziorvos írhat-e ki valamilyen az egészségpénztár által támogatott fogyasztószert, tablettát, stb...?

Figyelt kérdés
2021. szept. 3. 16:49
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Nem létezik ilyen fogyasztószer.
2021. szept. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Koplárovics Béci ***** válasza:
95%
Ha valaki azt mondja, hogy tessék, itt ez a szer, ha ezt zabálod, akkor le fogsz fogyni, akkor menekülj tőle, mert meg akar ölni.
2021. szept. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
29%
Igen,felírhat,de több kritériumnak kell teljesülnie.Morbid elhízás esetén,vagy olyan fokú elhízás esetén,ha a túlsúly nagyobb veszèlyt jelent az èletre,mint a fogyasztószer mellékhatása.És akkor,ha a beteg bizonyítottan nem tud diétával fogyni,és többszöri diéta sem segített,orvosi ellenőrzés mellett sem.
2021. szept. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha lehetne ilyet, nem lenne ennyi elhízott ember. Szerencsére ilyen szrokat sehol sem adnak.

A megoldás egyedül az egészséges étkezés és a mozgás. Meg kell érte szenvedni.

2021. szept. 4. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sincs ilyen. De Szerintem nem feltetlenul kell szenvedni! Elcsepelten hangzik de meg kell talalni azt a sportot ami elvezheto. Nem kell konditeremben kinlodni annak akinek az sivar es monoton (pl nekem nagyon az).

Jobb hijan gondolj vissza gyerekkent mit szerettel? Röpi? Kosar? Bringa? Gorkori? Uszas? Tanc? Barmi megteszi es ha elvezed, akkor nem egy kinszenvedes lesz es pont ez a lenyeg! Csak igy lehet belole eletmod valtas. Nekem egyedul ez valt be! Pedig ne tudjatok meg mennyire lusta vagyok alapbol, Szoval ha nekem sikerult, akkor barkinek fog!!

2021. szept. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen gyógyszer csak szerintem háziorvos nem írhatja fel és nem is írják fel akárkinek. Volt egy munkatársam aki elég kövér volt és cukros. Neki a diabetológus írt fel egy gyógyszert ami elvette az étvágyát és nem túl gyorsan de sokat fogyott. Több hónapig szedte és nem diétázott , nem figyelt oda, egyszerűen elvette az étvágyát. De úgy emlékszem mikor abbahagyta akkor kezdett visszahízni.
2021. szept. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!