Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Lehet hasznalni fogyasztotable...

Lehet hasznalni fogyasztotablettat antibebi mellett?

Figyelt kérdés
2008. dec. 10. 21:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha a tabletta ugy mukodik hogy hasmenest idez elo,akkor nem mert a fogamzasgatlo rogton kiurul beloled es nem lesz hatasa.Egyebkent a fogyasztotablettaknak nagyon sok mellekhatasuk van,attol fugg melyikrol van szo.En Lyndaxat probaltam de nagyon rosszul voltam tole,olyasmi mint a Reductil,nem ajanlom.
2008. dec. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

Nem hinném, hogy a tabletta alapú fogyasztószerek olyan szuperek. Csak egy példa, anyukám kipróbált egyet anno, és figyelj, nemhogy fogyott volna tőle, de még hízott. Hát ezek után én azt mondom, tablettával nem lehet fogyni, mozgással, diétával, odafigyeléssel igen.

Hasmenéscsinálóval meg az a baj, amit az első hozzászóló írt.

2008. dec. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
88%

Nekem még nemigazánvolt dolgom tablettával eféle kombinációban, de egy jól kiszámolt étrend mindennél többet ér. Kalóriára lebontva a napi bevitel mindent megold. Azt akér te is elkészítheted könnyedén.

A mondés viszont él. Attól lehet fogyni amit nem eszel meg.

2008. dec. 11. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
85%
A fogyasztó tabletták önmagukban nem használnak persze ha itt a legálisan kaphatóakról beszélünk. Ezeket nyugodtan szedheted bármivel. Az illegális tabik pedig veszélyesek és teljesen felesleges ezeket is szedni rossz táplálkozá mozgáshiány mellett mert csak a mellékhatások jönnek elő a pozitív hatásuk meg csak nagoyn minimálisan. A hashajtók pedig nem tudom,h miért számítanak fogyasztónak.... a fogyás egyenlő a zsírraktárak elvesztésével nem pedig a bennünk lévő dolgok azonnali kiürítésével. ha bármi kérdésed van írj mailt! (személyi edző)
2008. dec. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyes fogyasztotablettaknak diuretikus(hashajto)hatasa van ,marmint ugymond kitisztitja salaktalanitja a szervezetet,ezert nem ajanlatos barmilyen mas orvossaggal szedni,beleertve az antibebit.
2008. dec. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Van ez az XL-S, ez csak a zsírokat köti meg (nem engedi felszívódni), ha nincs kagylóallergiád szedheted.
2010. jan. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!