Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Szerintetek Flavin H7 glabridi...

Szerintetek Flavin H7 glabridin édesgyökér kivonat italt ihatják 16 évesek? Mert nekem nagyon kéne már fogynom.157 cm és 57kg vagyok.

Figyelt kérdés
2010. okt. 3. 19:44
1 2
 1/11 anonim válasza:
0%
Hülye disznó.
2010. okt. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mért vagyok az? Nem tudod hogy nézek ki. És nem azért írtam ide ezt a kérdést hogy elítéljenek,hanem hogy segítsenek.
2010. okt. 3. 19:57
 3/11 anonim válasza:
32%
Ironikus voltam. Szerintem egyáltalán nem sok 157cm-hez az 57, nem vagy sovány, de kövér sem.:) Amúgy lány vagy?
2010. okt. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Igen lány vagyok.

Csak az a gond,hogy rajtam meglátszik a súlyfelesleg nagyon,főleg a hasamon és a combomon.És néztem ezt a gyökérkivonatot,csak azt nem írja hogy kik ihatják.

2010. okt. 3. 20:05
 5/11 anonim ***** válasza:

Éppen tegnap kerestem én rá, de egészen ijesztő mellékhatásokat olvastam az édesgyökérrel kapcsolatban, el is ment a kedvem a vásárlásától.


Persze mindenki tisztában van azzal, hogy a legjobb a megfelelő táplálkozás és a mozgás, de időnként csábít a könnyen leadható kilók vágya...


Én letettem róla felnőttként, szerintem te se kezdd el, vagy csak nagyon körültekintően!

2010. okt. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Én a mellékhatásokat nem olvastam,én csak a hatását olvastam,de azt nem írták le hogy lehet-e egy tinédzsernek ilyet szedni. Mozogni szoktam sokat legtöbbször sétálni,az evésnél az a gond hogy néha feladom,és megeszek mindent.
2010. okt. 3. 20:42
 7/11 anonim ***** válasza:
Pedig, ha belegondolsz, az akaraterő fejlesztése az egyetlen megoldás, mert nem lehet (büntetlenül) életünk végéig valami szerrel kordában tartani a kilókat.
2010. okt. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Itt olvashatsz a hatásairól:

[link]

2010. okt. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem életem végéig szeretném szedni,csak kipróbálnám először hogy egyáltalán hat-e valamit,de persze közben sokat fogok mozogni,és próbálok odafigyelni az étkezésemre.Csak szeretnék egy 3-4 kg-t leadni.
2010. okt. 3. 20:55
 10/11 anonim ***** válasza:

1 nem vagy kövér, hanem normális a testtömeged

2 ha nem tetszel magadnak, ne csodaszereket iszogass, hanem emeld fel a lusta segged és menj sportolni

2010. okt. 4. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!