Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Mi a véleményetek, tapasztalat...

Mi a véleményetek, tapasztalatotok a Reductilról?

Figyelt kérdés
2008. dec. 28. 13:18
 1/7 anonim ***** válasza:
31%

Ugye ez az a gyogyszertarban venyre kaphato fogyasztotabletta?

Ha igen akkor nem ajanlom. Sot semmilyen gyogyszertari fogyasztoszert sem ajanlok, mert nem egeszsegesek.

Sportolj, es figyelj oda mit eszel, semmi varazslat ennyi az egesz.

Es olvasd el ezt a par oldalt: [link]

Sok Sikert!

(Tigi)

2008. dec. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
30%

Szia!

Énis feltettem ezt a kérdést, mert szeretném majd szedni.

Nekem 2ember ajánlotta, hatásos.

Ez nem fogyasztószer.!!!!!!!!! Ez mellett diétázni kell. Ha olvastál neten a reductilról akkor tudod hogy ez az agyba hat. Segít h ne legyél annyia éhes. Ez sztem nagy segítség egy olyan embernek aki sok kg-tól szeretne megszabadulni, és nehéz az elején betartani a diétáját.

2009. jan. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyik ismerösöm meghalt töle ugy 2 hónapja.
2009. márc. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

A Reductiltól???

hogyan? mitörtént?

2009. ápr. 7. 10:38
 5/7 anonim ***** válasza:
Bocs hogy ilyen késöre irok vissza Az ismerösömmel az történt hogy szedte a reductilt és be kellett mennie a korházba hogy valami rutinmütéten átessen és a reductilnek valami mellékhatása lett és meghallt.
2009. ápr. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Sziasztok!


Én két hónap alatt adtam le 10kg-ot a reductil-lal.Teljesen kikapcsolja az éhségérzetet, így arra tényleg nagyon figyelni kell, hogy együnk valamit. A rosszullétek, amit általában mellékhatásként fognak fel, én úgy tapasztaltam,hogy abból adódnak,hogy elfelejtenek enni, inni a fogyózók.

Mindenkinek csak ajánlani tudom.

2009. dec. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hat en meg elek hala a jo istennek.... szedtem reduktilt le is fogytam..... de nem ajanlom senkinek...mert nagyon veszelyes.
2010. szept. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!