Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Hogyan szoktatok le a Szűztea...

Hogyan szoktatok le a Szűztea (forte) kapszuláról?

Figyelt kérdés
Négy hónapja szedem, de szeretnék róla leszokni, kiszámíthatatlan a hatása, görcsök, hasfájás, felfúvódás, fájdalom stb miatt. Nem volt baj az emésztésemmel korábban, szeretném elhagyni, de félek drasztikusan minden atmenet nelkul nem bevenni. Tudnátok segíteni? Köszi előre is.

2023. szept. 16. 18:59
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Azért ez nem egy SSRI, hogy többhónapos terv kell, hogyan jöjj le róla. :D Semmi bajod nem lesz, ha csak simán abbahagyod.
2023. szept. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Székrekedéssel és fájdalommal jár, próbáltam már. Talán ha egy ideig pótolom mással, de még várok, hátha valakinek van ötlete.
2023. szept. 16. 20:22
 3/7 anonim ***** válasza:
Mrnnyit szedsz belőle és milyen gyakran?
2023. szept. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
65%

Pótold mással, méghozzá útifű maghéjjal! Nagyon hatásos, mert magas a rosttartalma, valamint egészséges, mert kibéleli/védi a beleket. És kevésbé puffaszt szerintem. A szűztea fortét egyszer próbáltam én is, de pont olyan borzasztó volt, mint ahogy írtad - nem is értem hogy bírtad 4 hónapig.


Visszatérve az utifű maghéj miatt sokkal többet kell inni, ami ugye alapból is jót tesz egy szorulásosnak.

2023. szept. 17. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
1-2 naponta ment egy forte. Koszonom szepen a valaszokat! Rendben, helyettesítem mostantól!
2023. szept. 17. 12:36
 6/7 anonim válasza:
Nem világos, hogy a szedésétől vagy az abbahagyásától vannak problémáid.
2023. szept. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Problémáim voltak a szedésével, de mivel hozzászokott az emésztőrendszer, így az elhagyás, helyettesítés is nehézkes, panaszokat okoz… de igazad van, összemostam a kettőt, bocsi
2023. szept. 27. 01:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!