Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Anybody shape pro, működik?

Anybody shape pro, működik?

Figyelt kérdés
Szóval rendeltem ilyen cuccot, vélemények érdekelnének róla, működik? Hasznos?

márc. 5. 21:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Az eladónak rendkívül hasznos, rengeteg kretén veszi meg valószínűleg.
márc. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Hát igazad van valahol biztos,mert szerintem is baromság de gondoltam kipróbálom mit vesztek... kíváncsi lennék akik már szedték mit tapasztaltak
márc. 5. 22:03
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem valahol van igazam, hanem itt és most. Nincs fogyasztótabletta.
márc. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Jolvan nem kell a dráma higgadj haver...
márc. 5. 22:14
 5/14 anonim ***** válasza:

Működik. A gyártónak a pénzkeresés.

Ne dőlj be ilyennek, csak a tárcádat vékonyítja meg :(

márc. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Dens válasza:
100%
Elsőre azt hittem hogy kondigépről van szó, akkor működne. Kondigépektől láttam látványos fogyásokat, tablettáktól nem. Erőt kell venni mindenkinek magán, aztán elkezdeni heti 3-4 alkalommal kicsit erősíteni. Pl.egy AB Shaper-el. Fájdalmas, de nincs más megoldás. Sima fogyástól amúgy se lesz valakinek jó alakja, csak löttyedt, sporttól pedig formás és feszes.
márc. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Ezek a tabletták észrevehető mértékben nem okoznak fogyást.

Tedd rendbe a kajád, és kezdj edzeni.

márc. 6. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,igen igazatok van teljesen hisz énis így gondolom reálisnak, és egyébként nem vagyok hála égnek elhízva túlságosan vagy ilyesmi, igazából az átlagos kategóriába tartozom,csak a hasamból szeretnék kicsit kissebbet de ennyi, mindenesetre köszönöm hogy írtatok.
márc. 6. 09:48
 9/14 hosszúhajú ***** válasza:
na kipróbáltad végül?
ápr. 9. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
igen kiprobáltam,és mellette mindennap edzettem,igaz csak pár percet de az is valami...de egyébként nem látok számottevő változást,csak minimálisat,teszem hozzá csak egy havi adagot szedtem.
ápr. 19. 21:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!