Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Kinek, hogy vált be a lúgosító...

Kinek, hogy vált be a lúgosító zöld por amit vízben kell feloldani?

Figyelt kérdés
Sajnos a nevét nem tudom.
2009. jan. 5. 06:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia!Ha arra gondolsz amit én is ittam több mint fél évig, akkor a Super Green nevezetű, igen drága zöld lötty.Fokozatosan növelni kell az adagot. Én napi 3-3,5 litert ittam, és szerintem azonkívül, hogy méregtelenített, nem igen ment le, csak kb. 2-3 kg.(pedig jócskán van 30kg súlyfeleslegem).Persze én is diétáztam mellette (Norbi update).Azt is ígérte, hogy megszűnik a felfúvódás, és azt sem tapasztaltam.Nekem ez a véleményem róla, lehet hogy másnak segített, a szervezeteink is különbözőek, mindenkinél máshogy hat.Egy havi adag 19-18 ezer Ft-ba is kerül, attól függ, hogy hol rendeled!Szóval sok sikert hozzá!üdv, egy 30 éves nő.
2009. jan. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!