Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Hogy tarthatom a versenysúlyomat?

Hogy tarthatom a versenysúlyomat?

Figyelt kérdés
40-es évek derekán vagyok, van okosmérlegem ami azt mutatja hogy amúgy zsír% om alacsony. Ha normál lenne, akkor kevésbé akarnának felkúszni a kg ok? Mozgok. 3 nap alatt felment rám 0,6 kg zsír pedig keveset ettem igaz édeset azt igen. Mozogtam. Ha normál zsírtartományban lennék, megállna ez a folyamat idővel? nem híznék a végtelenségig? Nagyon aggódom hogy anyagcsere-hormonzavarom van. Vérképem jó. Mozgok. Fél kg t nem vagyok képes fogyni komoly erőfeszítés nélkül. Pl. Szandi nem tudom hogy csinálja... ő szerintem ehet annyit ami beléfér pedig már lassan 50 éves.... valami csodaszert ki tud ajánlani?

#versenysúly tartása
ápr. 9. 07:17
 1/6 anonim ***** válasza:
67%

Az okosmérleg hazudik. Kb 4 tábla csoki kellene fél kg hízáshoz amit pluszban megeszel. Vallazinuleg csak felment par deka zsir meg kis viz.

Egyébként pesig az igaz hogy a vékonyaknak a legnehezebb akár zsírt veszzeni akár tartani.

Az pedig hogy ha ugyanannnyit ennél mint most hova vezetne, nem tudjuk amíg nem számolod kalóriában is amiz megeszel. Lehet h olyan aokat eszel hlgy 10 kilot hiznal es azt tartanad de az is lehet hogy csak 2tq

ápr. 9. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az okosmérleg nem ér semmit, még véletlen sem a valós zsírszázalékot mutatja, erre semmilyen mérleg nem képes.
ápr. 9. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem is van okosmérlegem, de csak nagyon hozzávetőleges adatokat ad. Pl az egyik napról a másikra hirtelen fél kiló izommal kevesebb vagy több van rajta szerinte, ami nyilván kizárt :) Szóval ha azt mondja hogy felszedtél 60 deka zsírt, az nem jelenti azt hogy úgy is van.

Én is vékony vagyok, 40 éves, és igen, ilyenkor baromi nehéz már fogyni, és könnyen a súlytartó kalóriája felett eszik az ember, mert hogy kis tömeggel kisebb a bmr is. A megoldás rá az edzés. Izmot kell felszedni (ez baromi nagy munka), és akkor emelkedik a bmr is. De hát ez van, ez a vékonyság ára. Sokan csak irigykednek hogy de szerencsés vagyok, de rohadtul nem, csak sok munkát teszek bele.... Fiatalabban ez még könnyebb volt, akkor tényleg magamtól voltam vékony, de most már bizony meló.

ápr. 9. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Állj rá a mérlegre, nézd meg miket ad ki.


Igyál meg 1 liter vizet, állj rá megint. Azt fogod látni, hogy változás történt a testzsírszázalékodban..


Na ennyire releváns az okosmérleg. Semennyire.


A hízás pedig a kalóriákon múlik, nem testzsírszázalékon. Nyilván, ha versenyformád van és pl verseny után telezabálod magad, akkor hízni fogsz jobban, de ez csak a glikogénraktárak feltöltődése stb.

ápr. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretném tartani a súlyomat de minél inkább szeretném, annál kevésbé sikerül! :( (Jojo effektus....???) tegnap is ettem 1 kicsi melegszendvicset KV t madjnem 3 liter folyadák,2 szelet kisebb csirkemell és 1 kis adag soskamártás 3 szelet krumplival mellette edzettem jó 1 óra görkori és fél óra futás. Következő reggelre fél kg val nehezebb vagyok. Mi ez ha nem betegség? a spirituális gyógyítóm szerint enyhe májnagyobbodásom van, elkezdtem a máj méregtelenítést máriatövissel remélem használni fog. Ez most még jó ha használ, nem kell mennem orvoshoz. Jól meglátja ez az ember a dolgokat, másban is igaza volt. (egészségügy) Illetve biocomtól is mondták, hogy nagyon sok olyan tápanyag van, h a máj nem képes lebontani és az eredmény a zsírrá alakulás... remélem, ez használni fog.
tegnap 07:45
 6/6 anonim ***** válasza:

Az okosmérleg nem valós testzsírszázalékot mér, hanem egy becslést (valamit mér is, de az alapján becsül). Szóval sosem fog pontos mérést adni. Nekem is van,

arra talán jó, hogy a trendeket kövessem vele.


A testsúlyod változása meg normális szinten: az izmaid és a májad szénhidrátot raktároz, plusz víz és béltartalom is megjelenik a súlyban.


Ilyen gyógyítóknak, meg MLM maszlagoknak ne dőlj be.

tegnap 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!