Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Van olyan tea, kapszula vagy...

Van olyan tea, kapszula vagy valami amitől látható fogyás létezik?

Figyelt kérdés
mozgás nélkül, nincs rá időm, heti 15percem sem. örülök hogyha a barátomra van időm. előre is köszi
2009. jan. 17. 22:08
 1/10 anonim ***** válasza:
76%

Van egy mondás, arra van időnk, amire AKARUNK szakítani...

Ne haragudj, de nem hiszem el, hogy nincs 15 perc szabad időd sem.

A csodát ne kapszuláktól, teáktól várd, ha ez így működne nagyon egyszerű lenne az élet, és csupa vékony ember rohangálna az utcákon. Gondokodj már reálisan, ez is áldozatokkal jár!!! Ilyen hozzáállással nem fogsz lefogyni!Tudom, most bunkónak gondolsz, és válaszul jól lepontozol, de a tény az tény.

Petranova

2009. jan. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%

3 műszakban dolgozol? mert akkor tuti h nincs időd. Esetleg mond meg a barátodnak, hogy eggyütt menjetek sportolni valamit, és a gyorskajákról, meg a csipszekről, az olcsó agyon cukrozott üdítőkről, meg a zacskós levesről, és a többi E betűs kajárol mondj le. Nehézlesz de megéri. Helyette főtt kaját kell enni, amit te magad vagy a barátod megcsinál. Reggelire meg rendes fehér kenyérből készült vajas kenyeret, a vajból is célszerű a csökkentett kalória tartalmút venni, enni. Napközben meg almát, jobban ébren tart mint a kávé, de nincs olyan erős hatása, de tovább tart. Ebédre mindenképp főtt kaját kell enni, de nem degszre, h megse tudj mozdulni, hanem monjuk 1 tányér levest, meg 1 tányér másodiknak valamit. A hús is fontos, ha olyat dolgozol, hogy az agyadatt kell nagyon használni, akkor másodiknak jobb a vörös hús. Vacsira meg vmi könnyű kaját, esetleg azt amit reggelire ettél. Kicsit lehet hülyén hangzik, de én így élek 21 éve, és az utóbbi 6 évben nem tudtam egyetlen gramm súlyt se felszedni. Nagyon vékony ember vagyok. A gyorskajától meg egyenesen rosszul vagyok.

Szal csak át kell gondolni, h mit hogyan eszel. Ami gyorsíthatja a folyamatot: masszírozás. Élénkénti a vérkeringést, és gyorsabb anyagcsere lesz. Ami még jó: a hideg-meleg vizes váltó zuhany. Szép feszes bőröd lesz, és ez is gyorsítja az égetést. Ami fontos: ehhez idő kell, ha hirtelen adsz le sok súlyt, annak a következményeit nem azonnal hanem majd 10 év múlva fogod érezni. Ehhez idő kell, jobb ha a szervezet maga csinálja. A fogyi tablettákról meg annyit, hogy kidobsz rá ez csak pl: 20 ezret, és lehet h hamar látszani fog, hogy lefogytál, de azt nefeljtsd el hogy a szervezeted az nem fogja megköszönni, olyan gyorsan vissza jön, ahogy leadtad. Ha természetes úton adod le, az tartósabb lesz.

2009. jan. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2%
nem értem miért nem a kérdésre válaszoltok
2009. jan. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
57%
Bagoly mondja.....
2009. jan. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%

Drága csodateák helyett tudom ajánlani a szinte bárhol kapható zöld teákat. Csökkenti az étvágyat, vízhajtó hatása van, tele van antioxidánosokkal, alacsonyabb a koffeintartalma mint a fekete teáknak, nagyon egészséges, és szerintem nagyon-nagyon finom is!:)

[link] itt olvashatsz a hatásairól!

Remélem hasznos volt a válaszom! Üdv.

2009. jan. 18. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%
Mozgás nélkül? Hát, nem akarlak elkeseríteni, de csodaszer mozgás nélkül úgy, hogy egészséges is maradsz, nincs.
2009. jan. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
80%

Előttem bizony okos dolgokat írtak le, szóval teljesen újat nem fogok mondani neked:

1) A mozgás KELL, a mozgás EGÉSZSÉGES, időt kell rá szakítani! (Megértem, hogy nincs időd, szóval ne úgy vedd, hogy most leordítottam a fejed :)

2) Mindazonáltal komolyabb mozgás, edzés, sport, jóga stb. nélkül is LE LEHET FOGYNI, főleg, ha sok rajtad a háj, ha sok zsíros ételt és édességet ettél egész életedben, ha ezen változtatsz. :) Azt is megértem, hogy erre nehéz odafigyelni, ha az ember munkája, családja, anyagi helyzete ez ellen játszik...

3) Habár le tudsz fogyni mozgás nélkül, de nem teljesen, nem leszel duciból szexi, hájasból bájos stb. :)) (Tapasztalat). Szóval a mozgás előbb utóbb kell!

4) Fogyibogyó? Én nem ajánlom... Ha nagyon muszáj, akkor is inkább valami természetes(ebb) dolgot, ami segíti az anyagcserét stb.

5) Gondolkodj úgy, mint egy karcsú ember! (És akarj az maradni :))))

2009. jan. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
57%

egyszerű képlet:

a napi étkezésekre szánt idő felét töltsd testmozgással. merthogy enni gondolom van idő ;)

2009. jan. 19. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

a fogyást az étkezésnél kell elkezdeni...először is össze kell szűkíteni a gyomrot...emellé vannak nagyon jó teák..amit én használok az egy keverék leírom neked:

-10dkg kökényvirág

-10dkg kutyabengekéreg

-10dkg csalán levél

-5dkg aranyvesszőfű

-5dkg lestyángyökér

-5dkg bodzavirág

-5dkg vadárvácska

-5dkg zsályalevél

amiből 10 dkg van írva abból 2 leveseskanállal amiből 5 dkg abból 1 kanállal kell tenni egy másfél liter forró vízbe...hagyod ázni...és megiszogatod egész nap..igaz h fosat de melyik fogyasztó tea nem?:D

a mozgásról meg annyit hogy amíg nem áll át a szervezet a kevesebb táplálékra és nem szűkül össze a gyomor addig mozogni sem igazán kifizetődő mert annál többet fog a szervezet elraktározni h az energiát el tudja égetni...(most majd jönnek a nagy mozgásmániájukkal mindenféle emberek:D)..a másik pedig h naponta minimum 5 étkezés ami a 3 fő étkezés és emellett a maradék az egy egy darab vmi legyen...(kockasajt,2szelet szalámi)..sok sikert..szia

2009. jan. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Kőhegyi Marianna válasza:

engem is felbosszant,hogy cinikusan válaszolgatnak ,de nem a kérdésre..... :S

a Pu Erh Vöröstea kapszula nagyon jó,fogyaszt!

és képzeljétek én nekem a térdem miatt nem nagyon lehet tornázni,kihagytam fél év mozgást,és csak a teakapszulával tartom fennt,illetve fogytam a súlyomból..

szóval mozgás nélkül is megy hidd el nekem :))

2011. júl. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!