Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Van a Forever Living Produkt-n...

Van a Forever Living Produkt-nak egy fogyasztószer tablettája Forever Leam. Ha van olyan, aki szedte vagy vanak tapasztalatai erről a készítményről légyszives írja meg nekem. Mennyira hatásos a készítmény, valóban olyan jó?

Figyelt kérdés
2009. jan. 19. 17:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Mennyit kell hozzá inni?
2009. jan. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem vetted volna észre még egyetlen bogyótól sem fogyott le senki.

Sportolj és étkezz egészségesen, más út NINCS!!!

2009. jan. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
Apukám eddig 9 kg-t fogyott tőle és még mindig van a dobozban. Engem ez meggyőzött.
2009. nov. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló!

Leírnád nekem kérlek, hogy a Leanból napi hány darabot vesz be apukád valamint gondolom étkezés előtt. És a Lean melett mit sportol vagy mozog vagy mi csinál,és hogyan étkezik hogy le tudott adni 9 kg-ot?

Egy dobozban 120 kapszula van,ha nepi 2 szemet vesz be valaki az is elég jó 2 hónapig.

Nagyon szépen köszönöm a válaszodat.

2009. nov. 10. 14:12
 5/7 anonim ***** válasza:
67%
Napi 2-t vesz be (ebéd és vacsora előtt) Nyilván a vacsora light-os, de néha azért ő is megcsúszik:) A mozgás pedig abból áll, hogy eddig táppénzen volt, de most visszamehetett dolgozni egy fatelepre, ahol óriási rönköket emelget:)
2009. nov. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%
FOREVER LEAN a neve,én szedtem 8 hónapon át,napi 3 szemet,de szedtem emellett még FOREVER GARCINIA PLUS-t is,és emellett ittam FOREVER LITE ULTRA csokoládés italt is,és belinkelem neked is,hogy milyen sikerrel,mert máshova is írtam erről már.
2010. márc. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
76%

16:32 vagyok,és akkor átmásolom neked az én tapasztalataimat ezzel kapcsolatban ide.

"Én a Lite ULTRA(Ez az újabb fajtája) csokisat vettem meg(én a cukor nélkülit rendeltem meg),és a használatával sikerült lefogynom pont 10 kilót,8 hónap alatt.

Előszőr úgy kezdtem,hogy 3 deciliter tejbe kellett tennem fél kanál port,és összeturmixoltam.(Megjegyzem,hogy se kevergetésre,se rázásra nem fog beleolvadni a por a tejbe(melegen,és forrón se),csak és kizárólag (gépi) turmixgép tudja tökéletesen vegyíteni,keverni a port a tejjel.)

Előszőr csak este ittam ezt a 3 deci csodát(azt is megjegyzem,hogy nincsen csokoládé íze,sima tejíze maradt),vacsora HELYETT(NEM MELLETTE).Ez így ment kb. 3-4 hónapig,és aztán szólt az ember,akitől ezt vettem,hogy mostmár változtassunk annyit,hogy nemcsak este iszom a 3 decit meg,hanem REGGELI HELYETT is,ugyanúgy elkészítve,3 deci tej összeturmixolva fél kanál porral.Tehát reggelim állt 3 deci csodából,utána 1-2 órával ettem 1 őszibarackot,és/vagy egy almát,ebédem állt zsírszegény pl. Norbi update ebédből,és a vacsorám állt újra ebből a 3 decis csodából. A turmixok mellé NEM SZABAD reggelit,és vacsorát enni,mivel ennek a rendeltetése az,hogy a hiánybetegséget kiküszöbölje,tele van proteinnel,és más nagyon hasznos anyagokkal,vitaminokkal,tehát a szédelgést,gyengeségérzést hívatott kiküszöbölni.Tényleg nagyon jó,életemben előszőr nem éreztem,hogy szédelgek,vagy egyáltalán rosszul lennék,vagy gyenge.

Hozzáteszem,hogy én ezt a csokiport kiegészítettem még FOREVER GARCINIA PLUS,és FOREVER LEAN tablettákkal,ezek pedig az éhségérzetemet még lejjebb csökkentették.Napi többször kellett ezeket is szednem.

Én a csokis turmixot nagyon megszerettem,és érdekes,hogy a 8 hónap alatt nem volt egyszer semolyan érzésem,hogy "fúj,már megint turmix jön",de csokoládé íze akkor sincsen.Én pl.imádtam a hatalmas habot a tetején közvetlen turmixolás után!Azt kanállal haraptam :-)

Most,hogy elértem a kívánt súlyt(tartom 6 hónapja),nem iszom már a turmixot,de maradt belőle otthon valamennyi.

Nekem nagyon bejött,de ha valaki csak azért fogyasztja,mert finomnak érzi,meg fog hízni,mert nem arra lett kitalálva,hogy rendes kajálások mellé desszertként legyen fogyasztva.Tehát eszik rendesen reggelit,és vacsorát is,és amellé issza-na ez nem működik!Ezt kajálás helyett szabad csak inni."


Kell mellé inni SOK ásványvizet pl,de cukros üdítőket nyilván kerülni kell.

2010. márc. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!