Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Hol lehet kapni és mennyibe...

Hol lehet kapni és mennyibe kerül az Acai Berry thin fogyasztószer? Meg lehet vásárolni személyesen is valahol?

Figyelt kérdés
2010. dec. 13. 12:49
1 2 3
 11/22 anonim válasza:
támaszd alá kedves utolsó........
2011. jan. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim válasza:

2010-12-31 23:31 válasz írója!


és ugy mennyibe került? engem is érdekelne

2011. jan. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim válasza:
9600 Ft 60 db - 1 havi cucc
2011. jan. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim válasza:

[link]

Ezen a honlapon olvastam róla.


Én is hosszú éveken át próbáltam lefogyni, a legdrasztikusabb diétákat is kipróbáltam, de rájöttem, hogy azok a fogyókúrák, ahol heti 1 kilónál többet fogy az ember (testmozgás nélkül!) azok mind veszett próbálkozások.

Itt azt írják, hogy 1 hónap alatt 16 kilót fogyott az illető, aki próbálta.

Egyrészt nem hiszem el, másrészt, ha igaz is, szerintetek mi lehet ebben a cuccban, ami ilyen brutálisan bontja a zsírt?

Mert ha csak az emésztést gyorsítja, azzal nem lehet ennyit fogyni.

2011. jan. 27. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim válasza:
Ez a "fogyasztószer" egy nagy kamu, az illettő meg jó lóvét felemelt azért hogy bedobta ezt a havi 16kilót fogytam! Ez vicc :) Én maradok a nem eszem szénhidrátot csak minimálisat és fogyok. 15000FT? Ugyan. Valóban mi lehet egy kis semmi kapszulában ami szaggatja róla a zsírt? Gondolkozzunk már emberek. Ez olyasmi mint a csodaszer: "benzin adalék amitől kevesebbet fogyaszt az autód" :))) Na csak vegyétek aztán majd a mellékhatásra a gyatyátokat költitek! Sok naív embert bekábítják ilyen semmi termékkel!
2011. jan. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Nos kedves kommentelők, ha nem néznétek mindent szemellenzővel és a hátterét is figyelembe vennétek, akkor talán rájönnétek, hogy lehet, hogy nem minden baromság ami új... Szerintem itt a válaszadók 80%-a azt sem tudja miről beszél, hogy mi is az az acai berry. Csak annyi a lényeg, hogy egy új fogyasztó csodaszert kell fikázni. Hát lehet, csak elég nagy butaság úgy, hogy azt sem nézi meg az ember, hogy miből áll a csodaszer. :D

na mindegy az a havi 16 kilo tényleg irreális, és nem is fogyibogyónak kéne használni ezt a csodás gyümölcskivonatot, hanem csupán immunerősítésre a mikroelemek és az omega 3 zsírsav, valamint az antioxidánsok megfelelő szinten tartása érdekében. Helyettesíthető multivitaminnal is.

Hát ennyi a mese. Ha nincs a szervezetednek hiányérzete vitaminokból, akkor nem alakul ki az elhízás, mert nem törnek rád a zabarohamok.

Egyszerű ez, mint a sárga tányér...

Természetes acai berry kivonat senkinek nem árthat!!

2011. febr. 17. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:

Utolsónak igaza van, ez egy immunerősítő, nem fogyasztó!


Én megvettem, életem első "fogyitabija", de az utolsó is.


Egy nagy kamu a 16 kilós fogyás, ahhoz akkor nem is ehetett napi egy almán kívül semmit:)


Szóval egy hónapig szedtem, mínusz 3 kiló, de ez annak köszönhető, hogy nem eszem kenyeret és cukrot, a vacsi meg gyümölcs, és heti 3-szor edzésre járok......


Fogyasztásra ez a szer alkalmatlan, viszont egy kis méregtelenítésre jó és immunerősítésre, de arra vannak olcsóbb szerek is.


Szóval kevesebb lettem 10 e ft-al.....

2011. febr. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:

Mielőtt vásárolnátok, nézzétek meg ezt is:


[link]

2011. febr. 21. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
40%

Aki van akkor marha, hogy 9600Ft-ot fizet azért a hulladékért, amit egy magyar oldalon árulnak buta embereknek, az meg is érdemli, hogy hülyének nézzék!


Az előzőleg belinket oldalon Emily blogját is megemlitik!

Azt is milyen acai berryt érdemes venni és mennyiért!

2011. febr. 21. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Elkezdtem szedni. 1. hét eredménye: -2,5 kg. Tök jó, nekem bevált. Természetesem mozgással és diétával használ, önmagában nem ér egyik sem semmit. November óta diétázom és sportolok, eddigi eredményem átlag havi 2-3 kg. Attól pörgősebb az acai segítségével. Ugyanazt a szénhidrátmentes diétát csinálom, amit eddig. Gondoltam megosztom veletek... :)
2011. febr. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!