Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Milyen természetes anyagcsere...

Milyen természetes anyagcsere gyorsítókat ismertek?

Figyelt kérdés
Olyanok válaszát várom, akik próbáltak már gyógyteákat, egyéb természetes dolgokat!
2010. dec. 17. 10:31
 1/9 Antóniaa ***** válasza:

Tea,Tea és Tea...

Szűztea, de ezt csak akkor idd,ha olyan a munkád,hogy wc-t bármikor használhatsz... Csinálhatsz belőle kúrát, 1-2 heteset..Folyamatosan nem szabad alkalmazni..

A PuEarth tea, azt ihatod folyamatosan.

Zöld teák rengeteg választékban kaphatóak. Napi 2-3 liter iható. Én reggel elkészítem, és iszom egész nap...

Bogyókból egyedül a szűz kapszulát próbáltam, hasonló a hatása mint a teának..

2010. dec. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha bírod a csípőset, akkor chilipaprika, gyömbér, meg hasonlók.
2010. dec. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Első válaszoló!

Mennyibe kerülnek a szűztea ill. a kapszula?

2010. dec. 17. 11:45
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
lenmag natúr joghurtban.
2010. dec. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Antóniaa ***** válasza:

A szűz tea olyan 800 ft körül van, és azt hiszem 15 filter van benne.. reggel és este kell inni... A kapszula az kb 2-3000 ft, 30 db. Ezt elvileg napi 3× kelll de nekem elég volt a napi kettő is. Ha egy dobozzal beszedsz, az kb. fél hónap. annyi elég is egyszerre belőle.... Nálam az első hét komoly eredményeket hozott, bár a hascsikarás fájdalmas volt... második héten már nem volt annyira gáz...


Egy kis olvasnivaló róla:

[link]

2010. dec. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nagyon vigyázz a szűztea kapszulával4 Én túlzásba vittem, a végén már akkor is rohannom kellett a wc-re, amikor csak beleharaptam egy falat kajába! Az étvágyam is csökkent, viszont nem volt energiám, és a végbelem látta kárát! Belső nyálkahártya sérülésem volt a folytonos hasmenéstől, és már sírtam a fájdalomtól amikor wc-re kellett mennem! Tartsd be az utasításokat, akkor nem lesz gond!
2010. dec. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
koffein, grapefruit
2010. dec. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Az ilyen jószág nem gondolkodik, csak van.

Remélem bedob napi 3L. kannásbort, és munka nélkül is szabad lesz nemsoká...

2010. dec. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A szűztea tényleg hatásos, méregtelenít is! Nem véletlenül. De tényleg legyél vele nagyon óvatos!!!!!

Szerintem az első pár napban csak egyet vegyél be reggel vagy este, aztán ha nem lesz a wc használatából gyakori probléma, akkor emeled egy pár napig kettőre, és ha úgy sem, akkor mehet a három.Nekem elég volt egy is, így is megtette a hatását!Gyors látványos kúra, ha diétázol is mellette, de én sajnos vissza is szedtem.

2010. dec. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!