Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Van olyan fogyasztószer ami...

Van olyan fogyasztószer ami nem hasmenés formájában próbál meg szabadítani a felesleges kilóktól?

Figyelt kérdés
ha igen,mi a neve?hol lehet kapcsi? és mennyibe kerül?
2009. febr. 5. 20:55
 1/5 anonim ***** válasza:
68%

Nem lehet kapni, egészségkárosító, és hülyeség.

Tisztítóteákat lehet kapni, illetve szűztea, zöld tea segítenek a fogyásban.

2009. febr. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%
Igen van! Pl Lkarnitin de ez csak akkor segit ha sportolsz is mellette, a másik a bioCLA ez sport nélkül is segit, de a legjobb ha először tartasz egy kis méregtelenitést és ésszerűen eszel. Azt viszont tudom mondani hogy mindenképp sportolj is egy kicsit, mert ha csak sziplán lefogysz akkor mindened csak lógni fog és soha nem leszel elégedett. Ja és közben nem árt ha a bőrödre is odafigyelsz, mert sokat számit az is.
2009. febr. 6. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Hasmenéssel nem lehet TESTZSÍRBÓL fogyni. Vizet, ásványi anyagokat és vitaminokat veszíthetsz.

L-carnitin jó dolog, de pusztán ettől még senki de senki nem fogyott le. Aerob sportok+ ésszerű diéta égeti a zsírt.

Az ember anyagcseréje című óráról ne hiányozzon az, aki elégedetlen a súlyával. :S

Újabb bámulatos kérdés, mint itt annyiszor...

2009. febr. 6. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszoló vagyok, elnézést az utolsó mondatomért, elkerülte a figyelmemet kérdésedben a NEM szó... Bocs.

Hogy hol lehet "kapcsi" azt viszont nem tudcsi.:S

2009. febr. 6. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok, én is csak most vettem észre a 'nem' szócskát:D

Elnézést.

2009. febr. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!