Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Szedett már valaki Bio-C. L....

Szedett már valaki Bio-C. L. A. +T kapszulát? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2011. márc. 25. 17:12
 1/2 anonim ***** válasza:
En szedte egy ideig. Ha tornazol mozogsz mellette, akkor tenyleg lendit a dietan, de ha nem tornazol hiaba szeded. Amikor szedtem rendszeresen tornaztam, es egy het alatt mindig majd ket kilot fogytam, ami tudom, hogy kicsit soknak tünik, de nem koplaltam egyaltalan. Szoval szerintem akkor hat, ha rendszeres tornazol, es egeszsegesen eszel. Innentöl kezdve viszont fel lehet tenni a kerdest, hogy a CLA hat, vagy a megfelelö eletmod. Erted.
2011. márc. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Na akkor szerintem kipróbálom, mert nagyon keveset eszek és normális kaját, de eredmény semmi. Sokat biciklizek és ritkán tornázok is de alig van hatása, ez hátha segítene.

Köszi a választ :)

2011. márc. 25. 23:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!