Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Mit gondoltok erről a szerről?

Mit gondoltok erről a szerről?

Figyelt kérdés

Az van ráírva, hogy Das Gesunde Plus tejsavópor.(dm)

Mennyit lehet vele fogyni vagy hogyan használjam? Étkezések mellett vagy helyett?


2011. márc. 26. 12:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Őszinte leszek veled. Tavaly vettem ilyen szart, mert gondoltam két hét alatt lefogyok az osztálytalálkozóra. Megkostoltam és olyan szarul lettem tőle, hogy lehánytam a falat, mert nem jutottam el a wc-ig . És ez komoly!!!
2011. márc. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, én most iszom de semmi bajom nincs még :)
2011. márc. 26. 13:06
 3/4 anonim ***** válasza:

:) Majd lesz!


Nekem simán "csak" hasmenést csinált, és (bocs, de nem tudom másképp fogalmazni) a világ legbüdösebb szellentéseit eregettem tőle egész nap.

Ezzel az erővel ihatnál bármi mást is evés helyett, az is ennyit használna. Természetesen nem evés után kell leküldeni, hisz akkor csak plusz kalóriát viszel be a szervezetedbe.



A mül.lerben lehet kapni tejsavóport, epreset szoktam venni, az sokkal ihatóbb, nem lesz annyira "poros", vagy nem tudom milyen.

A gyerekeim is szeretik tejjel, én langyos vízzel szoktam elkeverni, és még valamivel olcsóbb is.

2011. márc. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én igazi tejsavót szoktam inni. Van nálunk házitej automata abból veszem a tejet amiből sajtot készítek. A savót meg megiszom. Ez tuti a legegészségesebb :)
2011. márc. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!