Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Hogyan tudnám beszerezni? (lent)

Hogyan tudnám beszerezni? (lent)

Figyelt kérdés
16éves vagyok, és szeretném kipróbálni az Anorex tablettát. Túlsúllyal küzködöm, de édesanyám elutasítja ezeket a módszereket.(Édesapám nem él velünk). Vény nélkül is lehet kapni? És ha lehet, akkor kiadnák nekem? Kérlek válaszoljatok, mert napról napra egyre depressziósabb leszek ahogy tükörbe nézek. Előre is köszönöm.
2011. ápr. 3. 20:50
 1/3 anonim válasza:
ömmm, én már láttam ilyet, lehet, hogy nincs igazam, de beszélj vkivel a súlyproblémádról, mert lehet, hogy csak te képzeled be magadnak, de amugy ilyet sztem nem adnak ki vény nélkül.
2011. ápr. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
néztem, h bioboltban is kapható, tehát elvileg akkor nem vényköteles...de eléggé drága. 10 ezer körül mozog. Viszont a mozgás és az étrendváltoztatás sok folyadékkal lehet, hogy kevésbé árt majd a szervezetednek.
2011. ápr. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

az anorex egy rosttabletta, amiből egy csomót beveszel, és megfosat, mint az állat.


Egyél jó sok zabpelyhet, az is televan rosttal, és anyádék sem ellenzik.

2011. ápr. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!