Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Melyik fogyasztószer vált be...

Melyik fogyasztószer vált be neked SAJÁT TAPASZTALATAID ALAPJÁN? Mennyit fogytál? Honnan szerezted be?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 16. 11:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Nálam a futás, mint fogyasztószer nagyon is bevált. 3hónap -12kg. Egy cipőt vettem csak.
2011. ápr. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%

minden 5 km bringázás után 1-2 dl víz

sokat

kinyitottam a csapot

2011. ápr. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Cluaran_Deilgneach ***** válasza:
83%

Karate,futás,biciklizés,súlyzózás,egészséges táplálkozás,sok folyadék.:)

A kilókat nem nézem,sőt,már a centit sem,elég,hogy egyre jobban érzem magam a bőrömben.:)

2011. ápr. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
38%
Reductil jó volt, de betiltották (nem véletlenül!). Volt sok nagyon kellemetlen mellékhatása, viszont 24 kilót fogytam vele régen egész pontosan. Még tartom, +- 4 kilóval:)
2011. ápr. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az vált be, hogy keveset ettem, sokat ittam, és néha mozogtam is. Jó sokat fogytam vele, és ráadásul jó hatással volt a pénztárcámra is ;)
2011. ápr. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb fogyasztószer az aktív életmód(én bicigliztem naponta terepen 20-30km-t) és az egészséges táplálkozás(fehér liszt, cukor, fehér kenyér kilőve, ha már kenyér akkor mindenképpen teljes kiőrlésű de én azt is csak maximum reggelire szoktam enni. Ezenkívül rengeteg fehérje, hogy épülni tudjanak az izmok, sok zöldség és gyümölcs, valamint teljesen ki kell iktatni az étrendből a mesterséges ízfokozókkal, szinezékekkel és tartósítókkal teli vackokat ezt nem csak a készételekre értem, hanem pl. ételízesítőre is)

Én ezzel a csoda "fogyasztószerrel" 7 hónap alatt 20kg-ot fogytam.

2011. ápr. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
letettem a májast
2011. ápr. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
75%

Korpa tabletta!

Bármelyik drogériában be lehet szerezni, cirka 800 forint egy doboz.

Evés előtt fél órával bekapsz 5 szemet, sok vízzel, és jól megduzzad a gyomrodban, így mindenből kevesebbet eszel, hamarabb jóllaksz.

Kis odafigyelés, miből mennyit eszel, és vacsorára csak egy kis saláta, fehérje, vagy egy pohár tej!

Nekem havonta kb. 5 kiló megy le, ha sok szénhidrátot eszek, akkor persze kevesebb, ha több a zöldség, akkor több megy le.


Nem leszel éhes, nem korog a gyomrod egész nap, és a sok rost fogyasztása kifejezetten egészséges.

2011. ápr. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
84%

heti 3-4 alkalommal 40 perc futás.

Egy hónap alatt 5 kiló mínusz.


minden alakalomra vittem magammal vizet, ennyi

2011. ápr. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nekem a heti 3 aerobic edzés vált be, mint fogyasztószer.


2 hónap alatt -5kg, amit szépen tartok is, sőt folyamatosan megy lejjebb :)

2011. ápr. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!