Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Elkezdtem szedni egy féle...

Elkezdtem szedni egy féle cseppet, nem fogyózok mellé és fogytam 1-2 hónap alatt 7 kilót. Szerintetek ez egészséges? A cseppekben csak gyógynövények vannak, nincs semmi mellékhatása. Akkor megvan a csodaszer?

Figyelt kérdés
2011. máj. 18. 08:54
1 2
 1/14 anonim válasza:

mi a csodacsepp neve?Nekem is jól jönne:D

egyébként attól is függ mennyit szeretnél fogyni,vagy hogy hány kg vagy stb... vegyük példának a tutifogyás.hu gyógyszerét,azt 14 kilót ígér 60 nap fogyasztás után.(bár nekem még 1 kg sem ment le:/ )

2011. máj. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Attól függ, mekkora súlyról indultál, elvileg heti 1 kiló fogyás még egészséges, de nagyobb súlynál az elején gyorsabban mehetnek le a kilók. Amúgy nem hiszek a csodaszerekben, de ez engem is érdekelne.
2011. máj. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nagyobb súlyfeleslegből könnyebb fogyni. Én a mozgásban hiszek, nem a csodaszerekben. Sajnos....mindkettőt próbáltam:)
2011. máj. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Nem csodaszerként vettem hanem csak kíváncsiságból. Aztán hogy jött a tavasz a ruháimon vettem észre,hogy nagyobbak rám. Ekkor mértem meg magam és láttam,hogy lement 7 kg. Azt vettem észre,hogy a csepp teltségérzetet ad és meggyorsítja az anyagcserét (nem megy a hasam csak többször megyek többet :)

Nem Magyarországon vettem a cseppet hanem külföldön.

Ha gondolod tudok hozni csak dobj privit.

2011. máj. 18. 09:42
 5/14 anonim ***** válasza:

Engem is érdekelne.

Mennyibe kerül? Eredetileg mire való?

2011. máj. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
írtam e-mailt:)
2011. máj. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
engem is az ára érdekelne első sorban. amúgy mennyiből fogytad azt a 7 kilót? mert ettől is függ, hogy mennyire egészséges
2011. máj. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

98-ról mentem le 91-re.

Akit érdekel írjon e-mailt, mert nem hirdetni akarok itt csak kérdeztem. :)

De szívesen segítek bárkinek :)

2011. máj. 18. 11:13
 9/14 anonim ***** válasza:
61%

Ismételten meg kell jegyezni - mert a kis tüncibüncik miért is olvasnának alaposan utána - hogy nem léteznek fogyást szorgalmazó csodaszerek.


Egyátalán.


Tényleg.


A cseppek, amiket vettél semmi más, mint átverés.


Az meg hogy csak gyógynövények vannak benne... HAMUBASÜLT FASZSÁG.


Nem hiszem el, hogy olyan emberek, akik képesek bekapcsolni a számítógépet és használni az internetet nem hajlandóak felfogni, hogy csak azért mert valami "természetes" az nem feltétlenül egészséges.... Sőt.


Ettél már mérges gombát? Miért nem. Természetes.

De nem kell ám messzire menni, hiszen a mindennap fogyasztott növényeink jó része is mérgező..


Ott van például a vörösbab.. Ha nincs jó tíz percig forralva, akkor mérgező.. Ha nagyon magas hőfokon van elkészítve (175C°+) akkor is.

A paradicsom növény szintén mérgező a gyümölcsét leszámítva.

Az alma magjai úgyszint és még sorolhatnám.


De persze ezt nem tudtad.

Mert a tudatlan ismerőseidtől meg a nők lapjából tájékozódsz a tudományos irodalom helyett.


Újra elmondom:

Nem léteznek fogyást elősegítő varázsszerek. Ezeregy oka lehet annak, hogy miért fogytál le.

2011. máj. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!


Köszönöm szépen,hogy megosztottad velünk a véleményedet.

Természetesen elfogadom,hogy így gondolkozol és nem hiszel ebben a „csodaszerben”.

Valóban ezer és egy oka lehet annak,hogy fogytam azonban hozzátenném,hogy nem diétáztam és nem mozogtam tehát mindent úgy csináltam, ahogy eddig mégis fogytam.

A termék összetevői teljes mértékben a természetben megtalálható dolgok (csipkebogyó, csalán, kutyabengekéreg, propolisz, édeskömény). Ha utána olvasol ezeknek a dolgoknak láthatod,hogy fogyást elősegítő növények. Hogy valóban ez van-e benne? Honnan tudod,hogy az a termék, melyet eszel/iszol tényleg azt tartalmazza-e ami rá van írva. Dolgoztam én pékségben, láttam,hogy mitől barna egy kenyér (kakaó) holott teljes kiőrlésű liszt van benne állítólag stb.

Én nem csodaszert ajánlok csak nekem bejött hát megosztom a többiekkel is :)

2011. máj. 18. 12:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!