Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » A SlimFit kapszula tényleg...

A SlimFit kapszula tényleg hatásos?

Figyelt kérdés
[link] itt a honlapjuk. Van itt valaki aki próbálta? Ha igen, akkor mennyit fogyott vele?
2011. jún. 25. 09:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Te még hiszel a mesékben ?
2011. jún. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Most olvastam itt olyat, hogy valaki 5 kilót fogyott egy hónapban ezzel a szerrel.
2011. jún. 25. 11:17
 3/10 anonim ***** válasza:
marketing?
2011. jún. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 ssup ***** válasza:
5 kiló az nem sok egy hónap alatt ... Azt normális fogyókúrával is meglehet, nem csak vegyszerekkel...
2011. jún. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
a mályvatea kapszula olcsóbb. én azzal fogytam pár hónap alatt 5kg-t, úgy, hogy minimálisan mozogtam.
2011. jún. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

fogyni szálkásító étrenddel és mozgással lehet.

lehet mérgekkel, gyógyszerekkel stb. is, csak az ergya. és következésképp a test is eléggé megsínyli.

2011. júl. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
szia!én próbáltam a slimfit-et,98kg-ról sikerült már 82-re lefogynom.mellette esténként kocogok,de nem kellett tul sok áldozatot hozni.
2011. okt. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
nekem hatásos volt,elég lusta vagyok eljárni edzeni ugyh ez könnyűnek tűnt.6 kg ment le eddig
2011. okt. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Tavasszal kipróbáltam, jól akartam kinézni a strandszezonra.Márciusban kezdtem, a 3. adagot most fejeztem be, 9 kilót fogytam le mostanra.Nekem bevált.
2012. jún. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
A második szülésem után elég sok fölösleg rakódott rám, amit már nem tudtam könnyen leadni, hiába diétáztam állandóan és tornáztam.Igaz csak rendszertelenül, mert a kicsik mellett nem mindig tudtam úgy beosztani az időmet.Láttam a slimfit hirdetését a neten és elég sok jót írtak róla, ugyh megrendeltem.4 hónapja szedem és eddig már sikerült leadni 13 kilót.
2012. jún. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!