Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Hogyan tudok fenékről fogyni?

Hogyan tudok fenékről fogyni?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy azt mondják h nagy a fenekem..de amúgy vékony vagyok, magas, de valahogy azt mondják. Hogyan tudnék úgy fogyni, hogy hogy végülis nem fogyni, mert akkor gebe leszek, amit nem akarok, de csak a fenekemről akarok fogyni,meg kicsit feszesebb, izmosabb is lehetne...azt hogyan csináljam?? meg a probléma az, hogy rettenetesen csoki függő vok, de ha le kéne mondanom róla, megtenném, csak nem tudom, hogy hogyan kezdjem???
2011. jún. 27. 13:36
 1/8 bix ***** válasza:
pont ahogy fenékre híztál csak visszafele... nincs helyi fogyás és hízás sem. célzottan nem fog menni. ha ilyen szinten befolyásolnak mások akkor valszeg még tini vagy, tessék kimenni futni meg mozogni, és elég lesz az neked első körben. heti 4x intenzív futás vagy bicikli, aztán meglátod hogyan tovább
2011. jún. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi, igazad van 15 vok, de az a helyzet, hogy röpizek, kézizek, és legtöbbet focizok...ja, és amíg suli volt napi 2 km-et bicajoztam..szóval szerintem eleget mozgok::S
2011. jún. 27. 14:02
 3/8 bix ***** válasza:
hmm röpi kézi elég intenzív fenék terhelés, sanszos hogy izom van több:)
2011. jún. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
akkor már 1 kicsit megnyugodtam, köszi:D:D:D
2011. jún. 27. 14:04
 5/8 andybunny válasza:
Guggolás és kitörés, mind a kettő popsira megy:D
2011. jún. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi, csak azt nem tom, h mi az a kitörés..:)
2011. jún. 30. 14:40
 7/8 anonim válasza:
gugolasbol felugrasz
2011. júl. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
áhháá..értem:D köszi
2011. júl. 2. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!