Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Kinek, hogy valt be az almaece...

Kinek, hogy valt be az almaecet? (egy pohar vizbe egy evökanallal napi 3szor)

Figyelt kérdés
2011. júl. 3. 11:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Én kipróbáltam kamaszkoromban, nem használt semmit, csak jól megfájdult tőle a gyomrom. De salátákhoz nagyon jó...
2011. júl. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Egyszer ittam, majdnem visszajött. Kortyonként ittam és gyorsan rá kellett innom valami édeset minden korty után, de vagy kétszer a hányás szélén voltam..


Azóta nem próbáltam, pedig hallottam, hogy nagyon jó, és a bőrt is szépíti, ami szintén jól jönne.


De nem bírom meginni. :S


Valakinek esetleg erre van tippje?

2011. júl. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ettől senki nem fog fogyni.
2011. júl. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Inkább egy fél citromot facsarj egy pohár vízbe, azt idd meg reggel éhgyomorra. A citrom lugosít, tisztít. Utána reggelizz valami könnyűt!
2011. júl. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 kumameya válasza:
Jo minosegu almaecettel szerintem lehet eredmeny. Engem jol kitisztitott. A lenyege, hogy gyorsitja az anyagcseret.
2011. júl. 5. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 melcsiboszi ***** válasza:
Én is próbálkoztam vele, de nem sok eredményt értem el. Talán annyit, hogy nem híztam tovább. Amúgy szerintem az egy pohárba egy evőkanál nagyon sok, én asszem másfél liter vízbe tettem kb. ugyanennyit, és még így is bőven lehetett érezni.
2011. júl. 5. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én egy pohár (kb. 2,5 dl) tettem 1-1,5 kiskanál almaecetet és 1 kiskanál mézet. A méz természetes ízesítő, de lehet kapni már mézzel ízesített almaecetet is. Tisztít és gyorsítja az anyagcserét és a bőrre is jó. Ha anyagcsere problémád van, ajánlom a reggeli 1 doboz aktívia joghurtot, kevés (1-2 kiskanál)lenmaggal elkeverve. Nekem ez vált be.
2011. júl. 6. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Reggel éhgyomorra 1 evőkanállal 2 dl. vízben,ebéd előtt fél órával, és vacsora után egy órával megismételni.Vagy: minden étkezés előtt 1 kávéskanállal 1 dl. vízzel hígítani és meginni.90 féle jótékony összetevője van.Idő kell hozzá,legalább fél év, amíg lesz eredmény, úgyhogy türelem kell hozzá.Meg persze a hizlaló kaják elkerülése.Nem árt a testmozgás sem.Én pl. bicajozok legalább napi fél órát.
2011. júl. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!