Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Van olyan fogyasztó tea, ami...

Van olyan fogyasztó tea, ami eddig bevált valakinek?

Figyelt kérdés
Én nem hiszek a teákban,kíváncsi vagyok, hogy valaki lefogyott már tea segítségével.
2009. ápr. 15. 14:29
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
lefogyni nem lehet a teától ez az én véleményem de ha egészségesen eszel és mellé iszod a téát pl: csalántea mentatea stb... akkor segít a fogyásba de rendszeresen kell inni és mozogni is kell hozzá =)
2009. ápr. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
83%

Szia!

Nekem a zöld tea vált be! Igaz eleinte elég borzasztó ize volt, de mára már megszoktam! :)

Én minden ízesítés nélkül iszom, Naturland-osat. :)

2009. ápr. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
diéta nélkül nem fogsz ettől se fogyni.. diéta mellett lehet használ
2009. ápr. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%

Én nagyon szeretem a zöld teát, régebben megittam belőle napi 4-5 bögrével üresen, aztán mégse fogytam...


A teák inkább télen segítenek, amikor az embernek meg kell innia azt a bizonyos napi 2-3 litert, de nincs kedve a vízhez a hideg miatt.

2009. ápr. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%

Mindenki siránkozik a zöldtea ízén!

Csak sokan elfelejtik h teát nem úgy csinálunk hogy forró víz oszt' jóvan...


Szálas minőségi zöld teánál: a forró vizet 10 percig hűlni hagyni aztán 3 percig beleáztatni a teát és láss csodát egyből nem kaparod le a csempét ha belekortyolsz...

2009. ápr. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Au első és a harmadik hozzászólónak üzenem, hogy én NEM hiszek a tea hatásában csak kíváncsi vagyok, hogy valakinek segített már. Én diétázom és napi 3X sportolok.
2009. ápr. 15. 18:15
 7/7 anonim válasza:
40%
Én tapasztalatból mondom nincs olyan fogyasztó kütyü ami szépségkirálynővé változtat! Csak a diéta!!! persze mellé ihatsz teákat ami segít az emésztésben! Én is kipróbáltam mindenféle őrületet de hidd el ezek önmagukban csak a tárcádat fogyasszák! 3 hete kezdtem a 90 napos diétát egyáltalán nem durva és mellé a PU-ERH teát iszom 1,5 l naponta plusz ásványvíz nagyon jó! És mennek le a kilók!
2009. ápr. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!