Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Tapasztalat: chilli tabletta?

Tapasztalat: chilli tabletta?

Figyelt kérdés
Most hallottam és olvastam róla, de nem találok márkanevet, vagy helyet, ahol meg lehetne vásárolni. Férjem diétázik, kiegészítésként nagyon hatékony lehetne a chilli tabletta. Ha van tapasztalat e téren, kérlek írjátok meg!
2011. szept. 14. 13:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Minek az a chilitabletta?

Emberek kérem ne legyenek már bírkák!


Akkor már inkább egyétek magát a chilit,az olcsóbb! De ígyse úgyse használ semmit...

2011. szept. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 bix ***** válasza:

"Férjem diétázik, kiegészítésként nagyon hatékony lehetne a chilli tabletta."


jah legalább olyan hatékony mint a többi kamu semmire se jó de jól hangzó szer. a pénztálcátok vékonyabb lesz, de inkább lepd meg a "férjed" egy jó futócipővel ennyi pénzből, azzal sokkal többre megy.

2011. szept. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

tapasztalat: a szervezet használ fel energiát. pont. vége. kész. attól, hogy "sza.rul" eszel, mert paprika kapszaicinjét viszed be, még nem annyira "sza.r", hogy mérgezésed legyen, és fogyj.

- azért írtam, hogy sz.arul, mert ha olyat eszel, amitől fogysz, az mérgező, tehát.. értelemszerű a jelzőm rá. a chilli nem ilyen! bizonyos gombák, nehézfémek igen, de.. Sogronra, csak nem terveztek ilyesmit..? O_o

2011. szept. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
ACZÉL-nak üzenem!hogy te mindenkinek tudsz tanácsot adni!vajon te ennyi szert kipróbáltál?hihetetlen milyen felvilágosult vagy!
2011. nov. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

én bizony eszem erőspaprikát, ha erre vagy kíváncsi :D

vagy konkrétan mire gondolsz? nyilván tisztában vagyok bizonyos drogok (adipex és társai) működésével a gyakorlatban, ezek alapismeretek. vagy milyen szerekre gondolsz?

2011. nov. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

ACZÉL!én még soha semmilyen drogot nem próbáltam és nem is fogok.azt tudom ,hogy az ADIPEX is tartalmaz valamit.szedése alatt nem észleltem semmi olyat amit a drogosok éreznek!mondjuk nem is ismerem azt az érzést!

és írtam neked azt is hogy milyen az a szálkásító étrend?köszike!

2011. nov. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem ne írd milyen a szálkásító étrend barátom, mert ha valamiről olvastam sokat, akkor az például ez az étrend volt. ezt a drog témát meg nem hiszem el.. egyszer nem rúgtál be, nem ittál kávét.. neem, neked fogalmad sincs ezekről. vagy csak próbálsz itt szórakoztatni engem.. ugye nem sértődsz meg ha inkább azt mondom nyomd meg az OFF gombot, vagy ha valamit szeretnél akkor menjünk le sörözni, aztán 2-3 kör után azt is meglátod mit érez egy drogos.
2011. nov. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!