Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » 13 évesen már tarthatok ilyen...

13 évesen már tarthatok ilyen zsírégetőleves diétát?

Figyelt kérdés

[link]


szeretnék csinálni egy ilyen levest mert a szüleim nem engedik hogy sportoljak,mert szerintük nagyon drága ha ilyen 4-5000 Ft-okat kell fizetni mondjuk egy heti 3 órás kosár edzésért


és futni meg gyűlölök,ilyen torna akármiket meg nem akarok,mert egyszerűen nincs hozzá türelmem


ráadásul,anyámék mindig pont akkor csinálnak valahogy ilyen finom kajákat,amikor diétázni akarok


ha padig csinálnak palacsintát,vagy Lasagnét,vagy ilyeneket,na akkor nekem végem


és én csak lapos hast akarok! mert olyan szar már,folyton a hasamra és a combomra hízok :S


szóval ritka hülyén nézek ki...


13 évesen megcsinálhatnám ezt a diétát?


végülis tök egészséges,még fogyok is,és ráadásul nem is koplalás!


szerintetek?


2011. okt. 21. 17:34
1 2
 1/14 anonim válasza:
53%

Szerintem megcsinálhatod,én is csináltam és semmi bajom nem lett..:)

13/L

2011. okt. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

köszi :))


és nem híztad vissza?

2011. okt. 21. 17:53
 3/14 anonim ***** válasza:
76%

evés előtt igyál 2 pohár vizet, lassan egyél, esetleg 5 perc után állj fel pár percre és csinálj valamit, mire visszaülsz kisebb lesz az étvágyad. Ne törődj anyádék monológjával.


Egyébként 13 évesen még nem gáz, most fog változni sokminden.

2011. okt. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Semmiképp se!!Kiégeti a gyomrod, nem zsírból vesztesz, hanem izomból, 3. naptól se gondolkozni, se figyelni, se mozogni nem tudsz, a marhahúsos napon az ágyból sem tudsz kikelni, a 7. napig nem tudod kibírni annyi "elvonási és egyéb egészségügyi tüneted" lesz, az 1 hét letelte után 2 hét alatt többet hízol vissza!!!!

Próbáltam megcsináltam, 3 hétig voltam boldog tőle.

2011. okt. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat


de amúgy az a baj,hogy lehet hogy változik a testem,de attól még ugyanúgy hájas maradok...szóval most felőlem megnőhet a mellem meg mindenem,de attól még nem lesz laposabb hasam


utolsó: szétmarja a gyomromat?? hogy?

2011. okt. 21. 18:04
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy nagyon erősen savasító levesnek nem nevezhető "lötty", szilárd tápanyagot nem viszel be, látásromláshoz vezethet, egyéb emésztőrendszeri problémák kialakulását idézheti elő, mivel még fejlődésben vagy, nem minden funkció szuperál így a megfelelő fejlődésedet kockáztatod.

A paradicsomlé, a bors, a zöldpaprika együtt iszonyatosan kihajt mindent az emberből, ami marad az állandó, fekély-szerű hasfájás, éhségérzet, a 3. naptól a leves megevése után is csikar a hasad és mivel nem kap igazi táplálékot úgymond elkezdi magát fölemészteni. (vagyis a bélflóránkban olyan pusztítást visz véghez ami maradandó károsodást okoz az emésztőrendszerben, akadályozza annak egészséges működését, kifejlődését, a védekezését, kiválasztást.)

2011. okt. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Utána kb. 4 hét, mire elmúlnak a falási rohamaid, mivel a szervezeted teljesen kifogyott minden tápanyagból (és folyamatosan próbálja pótolni azt és regenerálni saját magát), ebből a 2.-3. hétre már vissza is szedted a leadott kilóidat.
2011. okt. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
53%
első vagyok,én nem híztam vissza,maximum 2-3dekát,de hát az semmi.Mondjuk én tornáztam utána és előtte is.:)
2011. okt. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

jah :||


amúgy az utolsó előtti két válaszoló: basszus most elkezdem kicsit félni ....o.O de mondjuk azért én se örökké csinálnám,hanem előtte fogyok ezzel pár kilót és utána kezdek el vmit sportolni.....vagy nem tom


így gondolom olyan nagy bajom nekem sem lehet


köszi a válaszokat :)

2011. okt. 23. 08:37
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Én 19 évesen csináltam meg először, és a mai napig érzem,hogy nem úgy működik az emésztőrendszerem, mint előtte. Hasonlókat tapasztaltam, mint aki már részletezte, és szerintem nagyon korai még 13 évesen kipróbálnod, pont a szövődmények miatt is.

A 2-3 deka, az lehetetlen, mert egy nap alatt is ingadozik a testsúlyunk min. fél kilót, attól függően mikor ettünk ittunk.stb. A 2-3 dekát azt mérni nem tudod!

2011. okt. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!