Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Zabkorpa tablettáról TAPASZTAL...

Zabkorpa tablettáról TAPASZTALATOK?

Figyelt kérdés

Kioktatás nem kell, átolvastam már az alapokat, a fogyás miért és hogyanjártól.


CSAK a kérdésre kérem a tapasztalati válaszokat, ACZÉL és NEUTRONLOVAG kivételével, mert tőlük (a stílusuktól, és attól, hogy ők mindenki fölött állnak-szerintük) frászt kapok.. Ha lehetne letiltanám őket, hogy ne is lássák én mit írok ki kérdésnek...


2011. dec. 2. 08:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem vált be sajnos. Ugyanúgy éhes voltam mellette, és székletem sem lett gyakrabban a rostoktól. De lehet, hogy kevés vizet ittam a nap folyamán. Ha kipróbálod, mindig igyál sok-sok vizet, amennyit csak tudsz.
2011. dec. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

rost, teljesen jó.

(mondjuk van egy élelmi rost mennyiség, aminek az elfogyasztása már gátolja a tápanyagok felszívódását!)

2011. dec. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Orsiii válasza:

XDXDXDXD jófejek lehetnek ACZÉL és NEUTRONLOVAG

hogy a kérdésedre válaszoljak (vagy nem arra) inkább menj és diétázz fuss sportolj és éld az életed.A fogyasztószereket meg felejtsd el

Sok szerencsét!

2011. dec. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A Zabkorpa nem fogyasztószer, mint a 6.999 Ft-ért a "veddmmegéslefogyszkétnapalatt" nevű szer...Táplálékkiegészítő, rosttal -.-"
2011. dec. 21. 16:52
 5/5 anonim ***** válasza:
és nem fogyás miatt ennéd? lehet rosszul írta Orsi, és nem fogyasztószer, de akkor is fogyás miatt eszik az emberek. általánosságban persze jó, ha valaki rostszegényen táplálkozik akkor táplálékkiegészítőkkel egy nagyon bölcs gondolat plusz rostot bevinnie, mert az egészséges bélműködéshez elengedhetetlen egy bizonyos mennyiség.
2011. dec. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!