Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Irodai munkám van, sajnos...

Irodai munkám van, sajnos hasra hízok, mit tehetek ellen? Hiába jártam több hónapig futni, heti 1 vagy 2 alkalommal futottam 7-8km-t alkalmanként, nem hatott. Van olyan szer, ami a hasi elhízás ellen jó? Milyenek ezek a káposzta leves kapszulák?

Figyelt kérdés

2011. dec. 7. 21:18
 1/9 anonim ***** válasza:

Fogyókúrázz. Kapszulákkal csak a pénztárcád tudod lefogyasztani.

Futni már hideg van, de otthon tudsz tornázni, azt tedd meg!

2011. dec. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Bizony. És ne rágcsálj egész nap mint egy mókus... Kapszulák helyett aerobic, torna.
2011. dec. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

A reggelit ki szoktam hagyni, 7 kor kelek kb, néha-néha délelőtt meg eszem 1 szendvicset, aztán 2-3 körül ebédelek (nem az a full degeszre eszem magam effekt, utána vmi kis édesség esetleg, ezt követően már csak este van kaja, ami jobbára azt jelenti hogy 7-8 felé megeszem mondjuk 1 vagy 2 kisebb narancsot. Ha nem bírom akkor 1 vagy 2 szendvics, de semmi extra. Ez nem sok szerintem.

185 cm vagyok és 84 kg. Voltam már 82 is, de 88 is korábban, mostanság 83-84 közt vagyok. Teljesen jól néznék ki, ha nem lenne egy kis pocakom, ami viszont zavar... Kézi súlyzóval kezdtem edzeni, mondván hogy azzal is energiát vesztek, a futáshoz ugye hideg van....:S

2011. dec. 7. 21:40
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem rossz ez a súly. De a kézi súlyzó sokat nem számít a hasadnál. Próbálkozz inkább egész testet átmozgató aerobic jellegű tornával, amiben az erősítés mellett vannak kardio jellegű gyakorlatok is.
2011. dec. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A súly nem rossz, de a baj az, hogy van egy kis hasam, undorítónak találom, tizen évesen 55-60kg vtam 185-ös magasságomhoz, szokatlan ez nekem. A kézi súlyó csak azért van, hogy energiát használjak fel, hogy ne pocakosodjak...
2011. dec. 7. 21:57
 6/9 anonim válasza:

Szia!

Én nem ajánlom a különféle kapszulákat, szerintem nincs semmilyen hatásuk vagy csak rövid ideig tarthat. Hasra én Rubint Réka dvd-t ajánlanám, nekem használ. Szerintem a mozgásnál elsősorban a rendszeresség a fontos, még ha kicsiben kezded is. És ne add fel! Ha nem látszik rögtön az eredmény az nem baj, hasról amúgy is nehezen meg le)

Remélem segítettem, sok sikert!)

2011. dec. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

ha ritkán eszel és nem mozogsz lelassul az anyagcseréd. ekkor minimális kajával is elvagy. mondjuk nem leszel túl energikus.

az ellenkezője: rendszeres étkezés (a sza.r kaják evését nem nevezem étkezésnek) és mozgással optimalizálható a test működése. ha ezeket hanyagoljuk, akkor meg ne várjunk csodákat. vannak szerek (drogok, gyógyszerek) amikkel csökkenthető az étvágy (meg olyan is, amitől fáradtság nélkül addig pörögsz amíg össze nem esel, de ez most nem drogprevenciós írás) nos ezekkel remélem értelemszerű, hogy csak az evés hiányát tudod elviselni, több mérget viszel be, az anyagcseréd ha lehet még akkor tovább lassul, és elvileg pont a számodra kedvezőtlen irányba mozdítod az állapotodat. na most, ideális esetben megtanulsz enni rendszeresen, és kitalálod hogy a napi 24 órából hány percet tudsz edzésre szánni, és akár napi több holtidőt izomfeszítésekkel töltesz ki. bár nem, ideális esetben elmész thaiboxolni, mert ugye az egy rendes mozgás, heti 2-3-4 alkalommal.

2011. dec. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Napi 4 tisztességes, egészséges étkezés kisebb adagokkal és heti 3 mozgás.
2011. dec. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én is ezzel a problémával küzdök. Havi fél kg-t hízok,pár éve folyamatosan, és ez a hasamon látszik meg leginkább. nádszál vékony voltam 2-3 éve, 54 kg, most meg 74 kg. A testmozgás nekem sem segít, ezért elgondolkodtam, vajon miért? Valószínűleg nem zsír van felhalmozódva a hasnál, hanem víz. A testmozgás a vizet nem égeti. Olvastam, hogy a túlzott sófogyasztás megköti a szervezetben a vizet. Ha nem is teszel az ételekbe sót, attól még sok sót elfogyasztunk, hiszen a legtöbb élelmiszer alapanyag túl van sózva. De hogy lehet ezt orvosolni, arra én is keresem a pontos választ. Azt tudom, hogy nem. Nem szabad kevesebb vizet fogyasztani. Annyi is biztos, hogy nagyon meg kell válogatni a főzéshez a hozzávalókat, csökkentve a só mennyiséget, és rengeteg zöldség, gyümölcs fogyasztással lehet semlegesíteni a sót a szervezetben. Hatékonyabb módszerről még nem hallottam.
2013. jan. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!