Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Szedi itt valaki a Slim...

Szedi itt valaki a Slim Greenline 700+ nevű szert? Mik a tapasztalatok, vélemények?

Figyelt kérdés
2011. dec. 12. 14:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem bevált, de én még jót nem olvastam róla. Annyit csinál, hogy elveszi az étvágyat, ha érzem, hogy zabálnék vagy rosszul indul a napom, beveszek egyet, de rendszeresen nem szedném, főleg nem napi kettőt, ahogy elő van írva, mert nekem rengeteg az a koffein benne.
2011. dec. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ :) Én szedem 3 hete a napi kettőt, mindent tutira betartva (20 perccel kaja előtt, ilyenek), de semmi eredménye. Semmi bajom nincs tőle, de egy dekát se fogytam.
2011. dec. 12. 19:39
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális, az összes ilyen cucc úgy működik, hogy kevésbé leszel éhes és emiatt kevesebbet eszel és ezért fogysz, a bogyó semmit nem csinál a súlyoddal. Ha te ugyanannyira vagy éhes mellette, akkor dobhatod a kukába, nem lesz változás. Én még az első körben rendeltem és akkor nem voltak róla vélemények, de komolyan jót még nem olvastam róla, egyedül nekem hat, ha beveszem, képes vagyok elfelejteni enni, de a legtöbb embernek egyáltalán nem csinál semmit. Pár hete a hoxa fórumon olvastam róla, lehet hogy vissza tudod küldeni a gyártónak, de azért sok reményt nem fűznék hozzá, de érdemes átolvasni, ha tudnak megoldást, ott leírják.
2011. dec. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen, én is azon gondolkodom, hogy visszakérem az árát, úgy hirdették, hogy ha nem működik, visszafizetik. Hát kíváncsi leszek, de vannak eszközeim... :P
2011. dec. 12. 20:55
 5/10 anonim ***** válasza:

Én meg azon gondolkodok, hogy ez a gyenge és reménytelenségig szégyenült emberek fegyvere! Milyen fogyasztószer? Amikor ettetek akkor nem gondolkoztatok???

Tessék MOZOGNI nem kapszulákat dobálni, a legnagyobb marhaság! DIÉTA plusz MOZGÁS=FOGYÁS, ÁTALAKULÁS!

Hahóóó! A betegségre meg nem kell fogni!

2011. dec. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a kedves sorokat. Egy év alatt 15 kiló plusz 5 sikertelen lombik és egy csomó hormontól, mellette inzulinrezisztenciával, ami a II. diabétesz előszobája. Minden nap legalább egy órát kocogok, plusz kutyát sétáltatok ezen kívül. Elnézést, hogy nem tudok mindenkinek megfelelni... Csak jelzem, a lombik előtt normális volt a súlyom és a terheléses cukrom meg inzulinom.
2011. dec. 13. 10:29
 7/10 A kérdező kommentje:
Bocs, azt elfelejtettem, hogy tartom a 160 grammos diétát és nem eszek cukrot és mézet. Ezen gondolkodom...
2011. dec. 13. 10:30
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát én spec. nem a rossz étkezéstől híztam meg, hanem szedtem egy gyógyszert, ami pajzsmirigy alulműködést okozott, és pont lesz*rom, hogy gyenge vagyok-e attól, ha egy bogyó miatt könnyebben megállom az evést, és ez érvényes arra az időre leginkább, amikor még szedtem mindkettőt és minden egyes tabletta (a gyógyszerem) után brutális kívánás jött rám a szénhidrátok iránt.
2011. dec. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kérdező, rengeteg erőt kívánok neked, ne törődj másokkal, nehéz megérteni, min mész keresztül, amikor ők nem ilyen helyzetben vannak. :(


A saját tapasztalatom az, hogy nyáron amikor még szedtem a gyógyszert, akkor az adipextől, diétától és napi szobabiciklizéstől, kutyasétáltatástól nem fogytam semmit a kezdeti 3 kilón kívül, csinálhattam akármeddig. Nem mondom, hogy ugyanígy járnál te is, mert a slim greenline tényleg nem hat senkinek, de előfordulhat, hogy sajnos más sem fog. Adipexet meg véletlenül se a te helyzetedben.

2011. dec. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást :) Mondjuk elég gáz, hogy a doki, aki telerakott hormonnal (persze okkal :P) most azt mondja, fogyjak, hátha az segít. De a motiváció megvan, valami csak lesz. Tényleg kösz, és mindenkinek boldog ünnepeket! :)
2011. dec. 13. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!