Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Tudom, hogy senki nem mond...

Tudom, hogy senki nem mond jót az ilyen tablettákról, de mégis ha valaki kipóbálta ezt a ADIPONIX tablettát, hogy az milyen?

Figyelt kérdés
2011. dec. 28. 10:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Bevettem egyet péntek este, mert mentünk a Hajógyárira. Semmi. Megy a szeletelés, kimegyek a vécébe, mondom beveszek még egyet. Semmi. Hajnal kettőkor megint kimentem és bevettem még kettőt. Utána jött a Skrillex. Olyan iszonyatos veretés kezdődött, szakadt rólam a víz, a falak dőltek kifelé majd befelé, mindenfelé színes fényeket láttam és üvöltő basszust hallottam! Aztán kicsit elmosódtak a dolgok de amikor kimentem az utcára és megnéztem a telefonom akkor láttam hogy vasárnap van! Este ráálltam a mérlegre és 8 kilót fogytam nagyon megörültem neki!
2011. dec. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hehe nem vagy komplett
2011. dec. 30. 00:27
 3/4 anonim ***** válasza:

adiponix, adipokill...egyik se jó...


ha olyat akarsz, ami használ, akkor adiPEX

én 15kg-t fogytam fele sport nélkül

2012. jan. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én kipróbáltam szedtem is 1 hónapig de semmi nagy kamú az adipextől lehet fogyni attól 2hét alatt fogytam 5 kilót.de az adiponix szar!!
2012. jan. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!